Vydejte se na velký letní lov Art of Hunt

foto: pořadatel akce
foto: pořadatel akce

Jägermeister chystá Art of Hunt, velký letní lov, který završí pořádnou party. Ke spolupráci si přizval i dva ambasadory značky, a to DJe a producenta Jakuba Stracha, známého jako NobodyListen a Zbyňka Štanderu, který stojí za streetwear značkou oblečení My Dear Clothing.

O tom, že máme v Česku a na Slovensku celou řadu mladých a šikovných lidí, nemusíme vůbec polemizovat. Každý umělec potřebuje podporu a pocit, že jeho práce baví lidi. Jägermeister se rozhodl „ulovit“ takové umělce a dát jim možnost se zviditelnit. Už v minulých letech rozvíjel dlouhodobý komunikační koncept „Nepřestávejte lovit “ a pokračuje v tom i letos. V létě v Česku i na Slovensku představí projekt Art of Hunt, kterým se přiblíží mladé cílové skupině soustředěné v městském a klubovém prostředí.

Kampaň právě startuje a vše bude probíhat online na YouTube a sociálních sítích. „Lov“ potrvá až do konce října a vyvrcholí pořádnou párty. Art of Hunt bude mít dva ambasadory: DJe a producenta Jakuba Stracha, známého jako NobodyListen a Zbyňka Štanderu, který navrhuje streetwear oblečení pod vlastní úspěšnou značkou My Dear Clothing. Ti vyberou své talentované kandidáty z oblastí, ve kterých sami působí. Lidé se následně budou moci rozhodnout, komu svůj hlas udělí, a tak vyberou vítěze.

„Šel jsem do toho, protože sám vím, jak mě spolupráce s Jägerem před třema rokama nakopla a jak mi to pomohlo při tom, když jsem si šel sám za svým. Teď je čas pomoci i někomu dalšímu. Hledám člověk, co nezastaví při prvních překážkách a co má chuť to tlačit výš a výš,“ říká Zbyněk Štandera.

„Společně s Jägerem už toho mám hodně za sebou. Díky týhle spolupráci jsem rozjel sérii party Addict, natočil videoklipy, nahrál album… A tak celkově dělám věci, který mě baví. Jsem rád, že teď můžu pomoct splnit sen někomu dalšímu. Těším se, že budu u zrodu nové hudební kariéry“, říká DJ NobodyListen.

Oba Ambasadoři se představují v online videích. NobodyListen nás zavede do klubu na akci se živelnou atmosférou ze série Addict a Zbyněk se vydá na lov do ulic nočního města.

Art of Hunt nabídne fanouškům obou ambasadorů možnost aktivně se zapojovat do celého projektu, vše bude průběžně zaznamenáváno na sociálních sítích. Celé se to završí, již zmiňovaným, nezapomenutelným mejdanem s množstvím mladých odvázaných lidí. Takže se je na co těšit!

Více na www.artofhunt.cz

Comments

comments

Vyhledat