Vyhrajte s novým letním menu Starbucks!

Užijte si slunečné dny s novým letním menu v kavárnách Starbucks! Široká nabídka nových nápojů nabízí neuvěřitelnou škálu možností, ze kterých si každý může vytvořit nápoj přesně podle svých chuťových preferencí. Projevit svou individualitu se Starbucks je snadnější než kdykoli předtím. 

Baristé Starbucks pilně pracovali na vytvoření nového letního menu, kde hlavní roli hraje zákazník. Oblíbená značka nyní představuje největší letní spolupráci – Starbucks x You.

Ve Starbucks si můžete dopřát dokonalý letní zážitek díky zcela novému Crème Brulée Cream Cold Foam, krémovému nápoji s ledovou pěnou inspirovaný chutí oblíbeného francouzského dezertu. A co víc, tuto luxusní krémovou příchuť a pěnu můžete přidat do jakéhokoli ledového nápoje Starbucks, jako je Cold Brew nebo míchané nápoje Frappuccino®. Nebo můžete vyzkoušet jednu z nových variací, které již baristé vytvořili – Crème Brulée x Brown Sugar Frappuccino® a Crème Brulée x Iced Brown Sugar Oat Shaken Espresso.

Frappuccino® Crème Brulée x Brown Sugar kombinuje klasickou kávu Frappuccino® se sladkým sirupem z hnědého cukru a bohatou studenou pěnou s příchutí Crème Brulée. Pokud dáváte přednost nápoji z espressa, určitě vyzkoušejte Crème Brulée x Iced Brown Sugar Oat Shaken Espresso. Jemná chuť Starbucks Blonde® Espresso Roast namixovaná společně s hnědým cukrovým sirupem a ledem a zakončené bohatou studenou pěnou ochucenou Crème Brulée příchutí. To je chuť, které se prostě nedá odolat!

A je libo něco sladkého? Vyzkoušejte nový Crème Brulée Donut s vanilkovo-karamelovou náplní, vanilkovou polevou a ozdobený kousky čokolády a karamelu.

Zastavte se ve Starbucks a nastartujte se na přicházející letní sezonu.

Soutěž

Soutěžní otázka: 

Který nápoj v novém letním menu Starbucks nenajdete?   

a) Crème Brulée x Iced Brown Sugar Oat Shaken Espresso

b) Crème Brulée x Brown Sugar Frappuccino

c) Crème Brulée x Iced Bobby Brown Shaken Baby Syndrome

 

Odpovědi posílejte mailem na souteze@protisedi.cz s předmětem „menu jaro“.

Soutěž končí v úterý 10. května 2024 ve 13 hodin.

Autoři prvních dvou  správných odpovědí získají po 2 voucherech na libovolný nápoj do řetězce Starbucks.

Výhru nelze směnit za peníze. Pozor: abychom dali šanci všem, jeden výherce smí od 29. 7. 2021 na protisedi.cz vyhrát pouze 2x za kalendářní rok.

Správce předkládá subjektům zpracování dat pro účely korespondence následující souhlas:

„Tímto udělujete odvolatelný souhlas Správci – firmě PROTIŠEDI s.r.o., SPIS. ZN. C 242760 vedená u Městského soudu v Praze (dále jen „Správce“), aby zpracovávala tyto osobní údaje:

e-mail
jméno
příjmení

V případě výhry zpracuje Správce také poštovní adresu výherce.

Výše uvedené údaje je nutné zpracovat za účelem činnosti Správce, zejména zasílání informací o výhře a korespondenci o zaslání výhry. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje firmy. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem. Osobní údaje nejsou předávány třetím osobám.

Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

– vzít souhlas kdykoliv zpět,
– požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
– požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
– vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
– požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
– v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.“

 

Comments

comments

Vyhledat