Výstava Sexposed upozorňuje na Světový den boje proti AIDS

foto: pořadatel akce
foto: pořadatel akce

29.11. 2018 od 18:00
Pražské kreativní centrum (PKC),  Staroměstské nám. 4/1, Staré Město, 110 00 Praha

Světový den boje proti AIDS probíhá každoročně 1. prosince a právě k této příležitosti se odkazuje jednodenní “Pop Up” výstava Sexposed, která shrnuje veškeré dění spojené s druhým ročníkem projektu s podtitulem #jdisebodnout vyzývajícím veřejnost k HIV testování. Účastníkům se nabídne jedinečná příležitost prohlédnout si téměř dvacítku osobitých uměleckých děl, jejichž východiskem byly lékařské pláště.

Zapojení umělci:

Jana Babincová, Josefina Bakošová, Tomáš Beňadyk, Veronika Šrek Bromová, Veronika Drahotová, Andrej Dúbravský, Anežka Hošková, Barbora Johansson Pivoňková, Alžběta Josefy, Vilém Kabzan, Alena Kotzmannová, Jiří Kovanda, Francis de Nim, Barbora Maštrlová, Jiří Petrbok, Petr Písařík, Kristýna Pozlerová, Ira Svobodová, Jakub Špaňhel.

S ohledem na charakter budovy Pražského kreativního centra, jež není klasickým výstavním prostorem, se akce ponese spíše v duchu otevřené setkávací platformy, než tradiční výstavy. Smyslem akce je možnost seznámit se s celým projektem, prodiskutovat jeho průběh a zároveň se setkat s autory jednotlivých uměleckých děl. Součástí programu budou doprovodné projekce fotografií a video záznamů z dosavadních realizací.

Comments

comments

Vyhledat