Wiesner-Hager hlásí novinky v nabídce

foto Wiesner-Hager
foto Wiesner-Hager

 

K produktům nedávno oceněným prestižní cenou Red Dot Award – židli nooi a stolu yuno – přibylo v nabídce firmy Wiesner-Hager v České republice několik dalších důmyslně propracovaných novinek:

 

Stůl etio vychází vstříc nárokům současné doby na efektivitu a zároveň dostatečnou míru soukromí v kancelářích typu open space. Přestože jde o úzce sdílený prostor, přináší etio švih a emocionální náboj. Elegantní hliníkový rám s nohami ve tvaru písmene A podpírá vrchní pracovní desku, jejíž výšku si každý uživatel může nastavit podle sebe. Pracovní deska tak může mít dvě různé úrovně. Stůl navíc doplňují vertikální desky fungující jako malé zástěny, které mohou prostor mezi dvěma proti sobě sedícími lidmi jednoduše a elegantně předělit. 

 

Úložný systém cage nabízí různé kombinace materiálů, barev a povrchových úprav, což uživatelům umožňuje dosáhnout přesně takového vzhledu, jaký potřebují a jaký si přejí. Cage dokonale poslouží k uložení nejen šanonů s dokumenty, ale třeba i knih. Uzavřené skříňky a zásuvky je možné kombinovat s otevřenou policí nahoře, případně může být celý úložný systém uzavřený. Jeho variability lze dobře využít k celkovému dotvarování prostoru a vzhledu kanceláře a samozřejmě poslouží i jako dělicí prvek.   

 

Dokonale multifunkčním konceptem z dílny Wiesner-Hager je m.zone. Systém vysoce variabilních a různě kombinovatelných zástěn, nábytkových modulů a samostatně stojících kusů nábytku. Snadno se díky němu vytvoří jak pracovní kout, jehož míru oddělenosti od ostatního prostoru si zákazník určí podle své individuální potřeby, tak relaxační zóna či například prostory recepce nebo čekárny.           

  

 

Comments

comments

Vyhledat