YOUng Market: nadarmo se neříká ,,Zlaté české ručičky’’!

foto: pořadatel akce
foto: pořadatel akce

20. – 21. 7. 2019, 10:00 – 19:00, proběhne v Prostoru39 na Žižkově první YOUng Market WarmUp PopUp. Akce, ve dvou dnech realizující vizi stálého kreativního prodejního prostoru pro české oděvní návrháře a patnáctku značek, s galerií pro módní přehlídky, sdílenou dílnou pro šicí workshopy a kavárnou s možností občerstvení. 

*+ foto: pořadatel akce

Celý projekt je odvozený z českého návrhářství a zároveň z frustrace z množství prázdných domů v Praze. Skupina pražských aktivních studentů se rozhodla, že tyto dvě témata spojí a s pomocí dalších mladých lidí vytvoří místo, kde každý bude moci přijít a říct si, že si zde kupuje čistě českou věc, svůj čas si zpříjemní sledováním módní přehlídky studentů oděvních škol i profesionálů, naučí se šít ve sdílené dílně, nebo si třeba jen odpočine u kávy. 

YOUng Team je parta pěti aktivních studenů, která sice prošla spoustou neúspěchů při vyjednávání prostor se soukromníky, velkým zmatením při vyjednávání se státem a nakonec tvrdou prací při vyjednávání s Magistrátem hlavního města Prahy, se kterým by rádi vyjednali oživení dvou suterénních pater historického Desfourského paláce a vytvořili tak jejich koncept, nicméně se nevzdávávají a při dlouhé cestě vyjednávání tvoří akce YOUng Market WarmUp PopUp, na jejichž první vyhotovení by všechny rádi pozvali. 

/FB EVENT/
Vstupné na tuto akci je dobrovolné a celkově má neziskový charakter.

Comments

comments

Vyhledat