Zbrusu nový obchod Lush se otevře v nákupním centru Westfield Chodov

V pátek 23. září 2022 v 15.00 se poprvé otevřou dveře zbrusu nového nablýskaného obchodu Lush v nákupním centru Westfield Chodov. Třetí český obchod Lush představí ve zcela novém konceptu, který vznikl s cílem nabídnout zákazníkům ještě snadnější nakupování a příjemnější zážitek.

Nový koncept obchodu

Nový koncept zákaznické cesty představuje produktové kategorie rozdělené do tří hlavních sekcí: Čerstvá vlasová a pleťová péče, Koupání (mýdla, koupelové produkty, sprchové produkty) a Dárky, z nichž každá má vlastní vizuální identitu.

Přestože se nacházíme v době, kdy je maloobchod pod velkým ekonomickým tlakem, se společnost Lush zavázala pokračovat v investicích do svých prodejen a nabízet zákazníkům inovace a nové zážitky. 

Nový koncept obchodu umožňuje zákazníkům si snadno vybrat z pestrého výběru čerstvé, ručně vyráběné kosmetiky z celoroční i sezónní kolekce a pestré plejády dárků. V sekci dárků budou k dispozici tradiční etické dárky, dárky na míru, parfémové dárky a alternativní možnosti balení dárků včetně Lush Knot Wraps. 

“Jsme oddáni našemu závazku snažit se zanechávat svět krásnější, než jsme jej našli, je pro nás důležité, aby šla udržitelnost ruku v ruce s krásným designem, a proto je většina vybavení obchodu vyrobena z eticky získávaných a upcyklovaných či recyklovaných materiálů.”

Tým prodejny Lush Chodov srdečně zve zákazníky na slavnostní otevření a zahajovací party v halloweenském duchu, která proběhne 23. září v 15.00.

Na co se mohou návštěvníci těšit?

  • Výroba strašidelné limitované koupelové bomby zdarma,
  • hrůzostrašné kostýmy z dílny talentovaných cosplayerů,
  • čerstvá maska jako dárek při nákupu nad 1 500 Kč,
  • exkluzivní Lush produkty, které v ČR jinde koupíte! ↓

Exkluzivně pro Lush Chodov

A co si pro vás Lush přichystal za exkluzivní produkty? Budete si moci ulovit oblíbence z limitované nabídky exkluzivních produktů pro péči o vlasy, jako je například ochranný sprej na vlasy Sheild, proteinový sprej Gains či kondicioénér Aga, pro péči o pleť (čerstvá maska Matcha) nebo i do koupele – především unikátní obří koupelovou bombu s kultovní levandulovou vůní – The Sleeping Giant.

„Je mi potěšením oznámit, že působení Lush v České republice se posune o krok dále se zbrusu novou pobočkou v nákupním centru Westfield Chodov, které je jedním z největších v zemi. Koncept prodejny je naprosto inovativní a pyšní se jím pouze hrstka obchodů po celém světě. Jistě tak zaujme i ty nejstálejší zákazníky a nabídne zcela nové barevné a voňavé zážitky. Náš tým na Chodově se již moc těší na čerstvý začátek a všechny novinky, které s sebou prodejna přináší.“

– Václav Zahradník, manažer nové prodejny Lush Chodov

Ale zbrusu novým vzhledem a exkluzivními produkty to nekončí! Co nás ještě čeká nového?

Lush Parties

O co jde? Ať už chcete třeba oslavit narozeniny, rozlučku se svobodou, rodinné setkání nebo prostě jen zažít něco, na co jen tak nezapomenete, v Lush mají party právě pro vás. Zábava jim není cizí a Lush Party si můžete plně přizpůsobit. Součástí každé party je i workshop výroby produktů, které si vy a vaši hosté odnesete domů. Více informací o Lush parties zde

Bring it Back: Nové schéma vracení obalů

“V průběhu let se neustále snažíme hledat cesty k odpovědné recyklaci a cítíme se zodpovědní za to, co se děje s našimi použitými obaly. „

Nelíbila se nám představa, že by se naše černé kelímky mohly ocitnout na skládce nebo v přírodě, a proto jsme v únoru 2021 vylepšili náš již 12 let fungující program, který zákazníkům umožňuje přinést černé kelímky zpět do obchodu výměnou za pleťovou masku zdarma, a ve Spojeném království jsme představili nové schéma Bring It Back (Přines zpátky). 

S radostí oznamujeme, že při příležitosti otevření nové prodejny Lush Chodov spouštíme tento program, v rámci kterého nám naši zákazníci pomohou uzavřít kruh, i v České republice!

Zákazníci mohou donést zpět do obchodu plastové obaly od Lush produktů v jakémkoli množství, a pokud splňují podmínky, dostanou za každý z nich 10 Kč slevu z dalšího nákupu.

Všechny prázdné nádoby poputují do našeho Green Hubu. PET (polyethylentereftalát) a HDPE (vysokohustotní polyethylen), ze kterých jsou naše lahvičky, se pak přesunou dál k našim partnerům, kteří zajistí jejich recyklaci, a PP (polypropylen) zde zůstává, zpracuje se a vyrobí se z něj znovu naše černé kelímky. Více informací o BiB zde.”

Vyhovoval vám spíše systém 5 kelímků za čerstvou masku? Nevadí, můžete si vybrat, které schéma na své obaly uplatníte.

„Konceptem je… spotřebovali jste svůj Lush produkt a zůstal vám odpad, … ale tenhle odpad vlastně není odpad, má svou hodnotu!”

– Rae, tým péče o planetu v Lush (Earthcare Team)

 

Comments

comments

Vyhledat