Život v éteru nejprodávanějším titulem na eshopu Kosmasu za srpen

Kniha o Radiu 1 vyšla v srpnu 2023 a jmenuje se Život v éteru.

Byla rozeslána všem, kdo si ji předobjednali v crowdfundingové akci. Zároveň je už v běžném prodeji. Na eshopu Kosmasu byla dokonce nejprodávnějším titulem měsíce srpna a objevuje se i v dalších žebříčcích.

Objednávky knihy jsou i nadále možné přímo přes nás, případně se dají využít obchody a eshopy, například Panská 7, Polí5 nebo Book Therapy. Knihu vedou běžná knihkupectví v ČR i na Slovensku.

 

Ke knize nyní vycházejí rozhovory, jeden velký je na Seznam zprávy jako článek i audio.

Od 30.8. je na Prostoru X podcast a rozhovor Čestmíra Strakatého.

Jako podcast si můžete pustit i hodinový pořad Zátiší.

Reportáž odvysílala Česká televize (Události), natočené je interview pro DVTV a další rozhovor je na aktuálně cz a v několika podcastech a časopisech. V angličtině bude odvysílán rozhovor pro Český rozhlas. V Reflexu vyšla recenze (paywall). Další materiály by měly v nejbližších týdnech vyjít v Metru, v podcastu Davida Pomahače, v audiio seriálu Příběhy kreativity od Pierra Urbana, rozhovor je plánován pro časopis Artikl a kniha se objevuje i na sociálních médiích, například na stránce knihkupectví Book Therapy. Větší či menší zmínky uvěřejňují různá další média, autorka kvituje titul Žena týdne v časopise Vlasta.

 

Comments

comments

Vyhledat