Myslíme na muže! Oway Men prémiová péče o vlasy, vousy i tělo

foto Oway
foto Oway
UNIKÁTNÍ KOMPLETNÍ PÉČE O MUŽSKOU PLEŤ, TĚLO, VOUSY A VLASY

ŘADA OWAY MEN TO JE 13 PRODUKTŮ PRO DOKONALÉHO MUŽE
Produkty unikátní ucelené pánské řady OWAY MEN obsahují aktivní biodynamické a organické ingredience. Již při otevření poznáte sílu přírody, která je jak jinak, než zabalena ve skle a luxusním černo-zlatém designu! Muži se mohou hýčkat antioxidanty, živinami, minerály, pocházejících z biodynamických, organických a etických ingrediencí z nichž nejzásadnější jsou biodynamický jalovec, organické maqui, etické bacuri a zeolit.

Objevte wellness procedury pro Vaši tvář, vousy, tělo a vlasy
V rámci OWAY výzkumu bylo zjištěno, jaké přírodní látky účinně bojují proti známkám stárnutí, a které látky působí antioxidačně. Vyvinuli jsme speciální technologii tzv. „Green chemistry“, aby získala ty nejmodernější techno-botanické látky, s následnou kultivací rostlin, květin a stromů, abychom z nich získali ty nejčistší a nejúčinnější biodynamické ingredience.

 

Zjistit více

 

OWAY Men představuje řadu 13 produktů profesionální péče pro salónní i domácí použití. 

FACE, BEARD, BODY – PĚSTÍCÍ PÉČE O TVÁŘ, VOUSY A TĚLO
Produkty pro denní ošetření pokožky, vousů a rtů představují prvotřídní kousky založené na koncentrovaných ingrediencích, které se potkávají se specifickými potřebami mužské pokožky.Vzkříšení rostliny z Mexické pouště, Sibiřského ženšenu z rozsáhlé Sibiře a Mongolska, Maki z ohromného Patagonského regionu, Zeolit ze setkání vulkanické lávy s mořskou vodou, Bacuri a Carambola z deštných pralesů, získávaných z fair trade obchodu. Pocházejících z nekontaminovaných prvotních krajin, které nás zásobují antioxidanty, minerály a živinami.Unikátní aktivní ingredience jsou v souladu s tou nejpokročilejší zelenou chemií „Green chemistry“. V našich formulích naleznete například: rostlinně získávánou kyselinu hyaluronovou, zvyšující vodní zásoby pokožky, a biofermenty, zvyšující soudržnost a sílu buněk.Z biodynamické metody pěstování vzešel jalovec, extrakt z vavřínu, bohatý na vitamíny a antokyanidy.

Více na webu Oway!

 

Comments

comments

Vyhledat