Zdolejte první jarní běžecké kilometry ve stylovém a funkčním outfitu

foto: Under Armour
foto: Under Armour

Dejte sbohem běžeckému pásu a raději vyrazte běhat do přírody. A jak se říká, neexistuje špatné počasí, jen špatně zvolené oblečení, tak přípravu nepodceňte a nechte se inspirovat stylovými a funkčnímu kousky značky Under Armour.

Teploty stoupají, přesto ještě zapomeňte na šortky a tričko a nepodceňte tzv. cibulový systém vrstvení, který vás ochrání před klimatickými změnami, prochladnutím a zpocenými zády.
Je to vlastně velmi jednoduché: základní vrstva (dotýkající se vaší pokožky) řídí vlhkost, střední vrstva nebo také tzv. izolační vrstva, chrání před chladem, vnější vrstva neboli plášť vás ochrání před větrem a deštěm. To jsou tři základní „slupky“, které by měly chránit vaše tělo během sportovního výkonu v chladných měsících. A věřte, že pokud vše zvolíte správně, budete se během celého výkonu cítit naprosto skvěle.

První vrstva:
Této vrstvě se také říká transportní a má za úkol optimální tepelný komfort a suché tělo.
Pro holky: Tričko Under Armour Qlifier Half Zip, 1799 Kč
Pro kluky: Tričko Under Armour Qlifier Shortsleeve, 1199 Kč

Druhá vrstva:
Tímto kouskem oblečení se nejčastěji rozumí lehká funkční mikina a velmi často vám tyto dvě „slupky“ budou stačit až do teplot klesajících k 8-10°C.
Pro holky: Mikina Under Armour Unstoppable Move Light Fz Hood, 1999 Kč
Pro kluky: Mikina Under Armour Move Light Graphic Fz, 2399 Kč

Třetí vrstva:
Tato vrstva – bunda chrání sportovce před větrem, deštěm a chladem. Vždy by měla být lehčí, ale vzhledem k nestálému počasí, je vhodné mít doma alespoň bundy dvě. Takovou, která nebude vážit skoro „ani deko“ a pak tu, co vás zahřeje, když bude venku třeskutá zima. Bunda by vždy měla být nepromokavá.
Pro holky: Bunda Under Armour MOVE FZ, 2699 Kč
Pro kluky: Bunda Under Armour Vanish Hybrid Jacket, 2199 Kč

Comments

comments

Vyhledat