ZELENÉ SECRET MENU V STARBUCKS a soutěž o vouchery

Duben přinese do kaváren Starbucks jedinečnou novinku v podobě tajného nápoje. Nenechte si ujít jedinečné secret menu v podobě Matcha Tea Coconut Latte.

Pokud ještě neznáte zelený čaj matcha, teď je nejlepší čas jej ochutnat. Tradiční japonský nápoj matcha překvapí nejen zajímavou barvou, ale také jedinečnou chutí. Chuť čaje matcha je unikátní a vynikající v kombinaci s mlékem, mléčnými alternativami i sirupy.

Takzvané secret menu je hitem mezi fanoušky Starbucks. Letošní rok není žádnou výjimkou a během dubna si tak ve všech kavárnách Starbucks můžete vychutnat jedinečné Matcha Tea Coconut Latte. Tento 100% veganský nápoj je kombinací čaje matcha, kokosového nápoje a sladkých tónů vanilkového a kokosového sirupu, završenou lahodnou veganskou šlehačkou. Může být podáván také v ledové verzi.

Starbucks se zbarvuje zeleně i v případě ochrany životního prostředí a pomoci můžete i vy. Pokud si svůj nápoj necháte připravit do vlastního hrníčku nebo tumbleru, ušetříte 10 Kč z ceny nápoje a také přispějete k menší zátěži přírody. Pokud ještě nemáte svůj tumbler nebo cold cup, určitě si vyberete z aktuální limitované nabídky ve Starbucks, ve které naleznete designové šálky a termosky, znovu použitelné sklenice, ale i láhve, které udrží teplotu vašeho nápoje, ať už se chcete zahřát nebo osvěžit. Udělejte si radost například tumblerem, který je díky dvěma víčkům (na pevné uzavření i s brčkem) ideální pro všechny příležitosti, vyberte si ze série jedinečných cold cupů či doplňte svou domácí sbírku hrníčků.

 

Soutěžní otázka:

V jakém roce započala v Seattlu historie Starbucks?

a) 1971

b) 1923

c) 1964

Odpovědi posílejte mailem na souteze@protisedi.cz s předmětem Soutěž Starbucks březen, soutěž končí  31.2. 2022 ve 13 hodin.
Autoři prvních 3 správných odpovědí získají po 3 poukázkách na konzumaci 1 nápoje dle vlastního výběrudo řetězce Starbucks, poukazy budou rozeslány Českou poštou.

 

Pozor: abychom dali šanci všem, jeden výherce smí od 29.7.21 na protišedi vyhrát pouze 2x za kalendářní rok.

–-

Správce předkládá subjektům zpracování dat pro účely korespondence následující souhlas:

„1. Tímto udělujete odvolatelný souhlas Správci – firmě PROTIŠEDI s.r.o., SPIS. ZN. C 242760 vedená u Městského soudu v Praze (dále jen „Správce“), aby zpracovávala tyto osobní údaje:

​e-mail
jméno
příjmení
V případě výhry zpracuje Správce také poštovní adresu výherce.
Výše uvedené údaje je nutné zpracovat za účelem činnosti Správce, zejména zasílání informací o výhře a korespondenci o zaslání výhry. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let.
S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje firmy.
Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem. Osobní údaje nejsou předávány třetím osobám.
5.​ Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

–​ vzít souhlas kdykoliv zpět,

–​ požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,

–​ požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

–​ vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,

–​ požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

–​ v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.“

Comments

comments

Vyhledat