Získej volnost po setmění

foto adidas Originals
foto adidas Originals

Už víc než třicet let uběhlo od prvního uvedení tenisek Nite Jogger s reflexními prvky, které adidas vytvořil pro noční běžce. To, co zprvu vzniklo kvůli bezpečí, dnes dostává nový význam pod labelem adidas Originals.

Při svém comebacku míří přepracované Nite Jogger do ulic. Respektují, že i mladí kreativní lidé musejí přes den respektovat pravidla, která je často svazují. Každý večer se jim ale otevírá neomezený prostor, do kterého mohou uniknout. Získávají volnost a jejich osobnost naplno ožívá. I brouzdání setmělými ulicemi dostává nový smysl.

 

Jedny sneakers, dvě tváře

 

Také osobnost Nite Jogger se naplno projevuje až ve tmě, kdy se se setměním vytrácí pořádek dne a ožívá svět utlumené energie. Noční tvorové následují své vize a zkoušejí dosud nepoznané věci. Každý kousek světla pak odhaluje nový detail, který nebyl ve dne vidět. Tyhle sneakers jsou pro lidi, kteří přes den stojí v řadě, ale noc vnímají jako šanci být konečně sami sebou.

 

Nikdy není pozdě

Nite Jogger jsou první sneakers, které odrážejí, jaký je jejich nositel pod povrchem. Je to dočasně spoutaný živel, jehož skutečnou tvář máte šanci zahlédnout až po setmění.

 

Novou kolekci tenisek s reflexními prvky adidas Nite Jogger naleznete na www.adidas.cz/originals_nite_jogger .

 

 

Comments

comments

Vyhledat