Zítra bude další Headliner na Pontonu

foto: pořadatel akce
foto: pořadatel akce

První Headliner Ponton sezóny 2019 pokazilo počasí, pořadatelé mu našli nové datum! Vstup je jako vždy ZDARMA.

SEBE
Zatímco Opak Dissu a Million+ si jedou legrační kinder hru na to, kdo je větší jelito, bokem, úplně nenápadně, se tu tvoří alternativní hiphopová scéna, která má v píči. Už loni jsme u Vltavy představili třeba Atlantik nebo Matku. Matka se mezitím rozdvojila a Adam Ernest společně s beatmakerem Scornem čerstvě vydal svoje vlastní EP Škvár a Šmír pod pseudonymem Sebe.
Soundcloud: https://soundcloud.com/sebe-bahno

P/\ST
Pokroucená odpověd na současnost myšlenkově vyprázdněné české rapové scény v rukou dvou kluků co se potkali na DAMU a měli pocit, že spolu „musej něco udělat“. Jak sami říkají, lezou z hlubin skladů rekvizit, aby nás v rytmu sub-basových žesťů zavřeli do pasti. Past se svírá ze dvou stran. Jedna je vyztužena ocelovými tyčemi a ozvěnami z šachet, tu druhou ukovaly Sudety a zkalil ji rap.
Soundcloud: https://soundcloud.com/pastpraha

DNO
Na dně se potkává dvojice Viki (texty, rap, deklamace) a Udo (elektronika). Jejich společným jazykem je existencionální elektro šanson, opírající se do ekologie, politiky, sociálních fobií i konzumní společnosti. Dubstep, electro, techno, rave, rap. Poďmi. Nic revolučního nečekej, jenom revoluci.
Soundcloud: https://soundcloud.com/dno-8

Comments

comments

Vyhledat