Život v éteru: dojemné archiválie

Kampaň ke knize o historii Radia 1 pokračuje, zbývá 18 dní. Objednávky knížky i limitované edice tašek a dalšího merche na Hithitu se scházejí, vybráno je (v neděli ráno) 535 179 korun.

Objevovat různé archivní poklady je radost. Zpracovávat staré hlasovací lístky, kartičky s podpisy umělců nebo třeba dopisy ze zapadlých koutů vlasti, výkřiky fanoušků, zápisky z prvních schůzí a návrhy smluv na umístění vysílačky je mimořádný zážitek. Spolu se studiem Kapitola se nyní dokončují předtiskové přípravy a dopisují popisky k obrázkům. Díky vysokému množství objednávek a značné podpoře posluchačů jsou práce klidné a připravuje se také audiokniha.

Kampaň na Hithitu, v jejímž rámci se dají objednávat knížky za speciální i merch v limitované edici, končí 16. června. Knihy budou od podzimu v distribuci, ovšem za ceny mírně vyšší.

 

O co jde?

Příběh Radia 1 je nejen příběhem konkrétní legendární rozhlasové stanice, ale i celého soukromého vysílání v Česku: právě tahle parta „pirátů“ prošlápla cestu všem soukromým rádiím, která po revoluci neměla ani právní rámec.

 

https://www.hithit.com/cs/project/11979/probudme-knihu-zivot-v-eteru

Comments

comments

Vyhledat