Život v éteru: Kampaň skončila úspěšně

Život v éteru je unikátní kniha mapující historii Radia 1 a počátky soukromého rozhlasového vysílání v Česku.

Díky sbírce na platformě Hithit se nyní může pohodlně vydat: Kampaň, která skončila dnes. noci, zaznamenala velký úspěch.

Vybralo se 180% cílové částky.

Cílová částka 390 000 Kč byla tedy výrazně překročena – sešlo se 702 756 Kč, což je i po odečtění provize, DPH z téhle provize i daní dost na výrobu v ještě lepší podobě, než bylo plánováno.

Kromě knihy, které se díky úspěchu sbírky mohlo přidat několik desítek stran navíc, se také může začít vyrábět audiokniha.

Co teď?

Lidé, kteří si objednali své odměny, budou postupně uspokojováni, jak se vyrobí kniha a rozešle se jim. Ti, kdo si objednali poděkování v knize, budou uvedeni na příslušné stránce. Podle zvolených parametrů budou knihy po vytištění buď rozeslány, nebo připraveny k vyzvednutí.

Už konec?!

Chodí nám maily, že jste nestihli kampaň ale knihu chcete – pokud jste mezi takovými, pošlete mail na protisedi@protisedi.cz a připište, zda si chcete knihu vyzvednout, nebo ji máme poslat. Budou!

Bude kniha k mání i pak?

Ano. Máme domluvenou distribuci jak v řadě klasických knihkupectví, tak v obchodech s hudbou, oblečením atd. Bude možno využít i eshop.

 

Kde najdu průběžné info?

Sledujte protišedi.cz nebo přímo stránku kniha-o-radiu-1 respektive zivotveteru.cz

 

Všem přispěvatelům patří velké díky: jejich zájem a důvěra znamená, že kniha může vyjít a že bude fakt krásná!

Comments

comments

Vyhledat