Značka CHATTY představuje kolekci Summer 23‘

Designerské duo Radka Sirková a Anna Tušková představuje pod značkou CHATTY novou letní kolekci oblečení day-to-night, která zhmotňuje představu horkého letního dne na pomezí reality a snu.

Tentokrát byl pro letní kolekci inspirací umělec Tishk Barzanji, který ve svých dílech vytváří utopická pozadí a scénáře k zobrazení lidí a situací všedního dne. Jeho barevné kompozice uměleckých děl rozehrávají snový kolotoč scénářů celého dne. Atmosféra letního dne zalitého oslňujícím slunečním světlem, které se pomalu mění v syté podvečerní barvy. Pocit poklidně plynoucího času stráveného s přáteli pod noční oblohou. Mihotající se těžký vánek, zkreslující realitu jako fata morgána.

 

Právě snová fata morgána je spojujícím prvkem pro celou kolekci, propisuje se do střídání barevných a materiálových kontrastů v dokonalém krejčovském zpracování jednotlivých artiklů. Kolekcí se vine linka precizního ručního prošití v kontrastu s jemnými materiály. I nadále značka používá delikátní přírodní materiály a propracované střihové detaily nejen v, pro studio CHATTY signifikantních, denimových kouscích. V kolekci se též nachází nápadité letní bundy typu bomber, lehký kabát a vesta s koženými detaily lemování. Siluetu podtrhující ženskost si drží několik variant šatů a popelínových topů v kontrastu s kalhoty, šortkami a sakem pánštějšího střihu. To vše hravě podtrhuje luxusní, streetwearem inspirovaný, rukopis studia CHATTY.

Kolekce je opět kombinací vytříbenosti a univerzálnosti, kterou doplňuje hravý styling na němž se podílel stylista Filip Vaněk. Součástí aktuální řady je i nová barevnost kožených doplňků vyráběných exkluzivně v malých sériích v Čechách.

Kolekce je v prodeji v kamenném obchodě značky na adrese Rámová 1, Praha 1.

Comments

comments

Vyhledat