Značka PUMA slaví duhový měsíc Pride novou kolekci s Carou Delevingne

Puma
Puma

Globální sportovní značka PUMA oslavuje letošní Pride měsíc vydáním nové kolekce s Carou Delevingne a zvyšováním povědomí o problémech komunity
LGBTQ +.

PUMA dlouhodobě přijímá a podporuje osoby všech sexuálních orientací, genderových identit a výrazů. U příležitosti měsíce Pride se tak ústředí značky PUMA v Německu v červnu rozsvítilo v duhových barvách. Rozmanitost a přijetí jsou součástí kultury PUMA dlouhodobě, a to i směrem k zaměstnancům, které společnost plně podporuje. Značka současně vytvořila kolekci Forever Free Pride, a to ve spolupráci s modelkou a aktivistkou LGBTQ + Carou Delevingne. Osobitá kolekce oblečení je inspirovaná myšlenkou, že pro plné využití našeho potenciálu musíme nejdříve vyjádřit a ukázat všechny jedinečné stránky naší osobnosti. PUMA dále v rámci podpory LGBTQ + komunity věnuje 20 % výtěžku z kolekce nadaci Cara Delevingne Foundation, konkrétně fondu Giving Back Fund, který podporuje různé organizace LGBTQ + po celém světě.

„Měsíc Pride by v tuto chvíli neměl být pouze o komunitě LGBTQI +, ale o všeobecné podpoře,“ říká Cara Delevingne.

V rámci programu #REFORM spolupracuje PUMA také s několika dalšími charitativními organizacemi LGBTQ +, jako je projekt Trevor, který se zaměřuje na problémy duševního zdraví a prevenci sebevražd mladých lidí z komunity LGBTQ +či britská charita Football v. Homophobia nebo organizace BAGLY, nejstarší charita LGBTQ + ve Spojených státech.

Kolekce Forever Free Pride plná barev je dostupná již nyní v UrbanStore, Bibloo a na PUMA.com.

 

Puma

 

Puma

Comments

comments

Vyhledat