Značka XBEAM od GymBeamu mění tvář e-sportu

Nejrychleji rostoucí fitness e-shop GymBeam patří ke špičce v prodeji doplňků výživy pro sportovce. Se svou značkou XBEAM se chystá ovládnout i svět virtuálního sportu. Přináší totiž maximální podporu herního výkonu, a to díky dlouholetým zkušenostem ze světa fyzického sportu. Návštěvníci karlínského Fitness Hubu mají aktuálně možnost vyzkoušet XBEAM zdarma, a to v případě, že se projedou Prahou na herní konzoli od CZC. Pokud se tedy chcete virtuálně prohnat po Karlově mostě, Karlín je nyní tím správným místem. Akce, při které je každý odměněn, potrvá do konce února. 

XBEAM je novým hráčem na poli doplňků pro gamery. Proč tuto řadu vyzkoušet, ať už patříte mezi ně nebo jen potřebujete zvýšit svoji koncentraci? Řada nabízí produkty nabité pečlivě vybraným složením opírajícím se o vědecké studie, se kterým zážitek ze hry nikdy nekončí. Obsahuje nootropika, látky spojované se zlepšením kognitivních funkcí, jako je paměť, myšlení a koncentrace, tedy klíčových vjemů, které dokáží rozhodnout o průběhu každého online zápasu. K tomu se přidávají složky pro oddálení únavy a zostření smyslů bez ohledu na váš oblíbený herní žánr. XBEAM však myslí také na podporu reakční rychlosti, která může být ve světě e-sportu rozhodující. Kromě toho obsahuje i látky jako L-threoín, Inositol a Glycin – ty po vyprchání kofeinu zajistí uklidnění, regenerace a dobrý spánek.

„E-sport zažívá v posledním období velký boom, a stejně jako při jiných sportech, i při tomto dochází k poptávce po suplementech na podporu výkonnosti a zlepšení koncentrace. Dlouho jsme analyzovali trh a poptávku po produktech a značkách v tomto segmentu a rozhodli jsme se tento segment obohatit. Řadu XBEAM si vyrábíme sami v unikátní receptuře ověřené studiemi”, říká CMO Mária Cicmanová.

Produkty z portfolia XBEAM obsahují také adaptogeny, tedy látky, které mohou hráčům pomoci lépe se vypořádat se stresem a zachovat tak chladnou hlavu během vypjatých herních situací, ale i dlouhodobě. Složení produktů XBEAM navíc myslí i na vitalitu hráčů, neboť obsahuje široké spektrum důležitých vitamínů jako například vitamín A na podporu zraku.

Řadu produktů XBEAM na podporu e-sportovních výkonu najdete na e-shopu GymBeam.cz.

Comments

comments

Vyhledat