A Maze in Tchaiovna bude v dubnu 2023 zavírat

A Maze in Tchaiovna v Kafkově ulici končí
A Maze in Tchaiovna v Kafkově ulici končí

Ne vždy jsou zprávy, které přinášíme, radostné, tady je jedna z nich. 

Takhle zní tisková zpráva nevšední čajovny v Kafkově ulici, kterou jste si oblíbili možná i vy:

Drazí přátelé čajovny. S těžkým srdcem Vám přinášíme tyto nepříjemné novinky. A Maze in Tchaiovna bude přerušovat provoz v dubnu 2023. Po devíti letech poskytování prostorů pro umění, komunitu a vše tak trochu mimo zaběhlé standardy, velmi neradi musíme oznámit, že dočasně ukončujeme provoz (snad dočasně) v prostorách Kafkova 18.

Jako pro mnoho dalších prostorů poslední dobou, se naše náklady na provoz zvýšily mimo naše možnosti. Zvláště pak mimo sezónu až se rok dostane do teplejších měsíců. Pracujeme na případném udržení některých našich pravidelných akcí v jiných spřátelených prostorech – o všem budeme informovat.

Pokud vše půjde dobře a podle plánů, v budoucnu po velmi nutné potřebné přestávce je naším plánem otevřít znovu v menším měřítku. Ale samozřejmě se zachováním všech našich malých odlišností a excentricit – „čajovna 4“. Bylo nám ctí a výsadou být v centru takto úžasné skupiny jedinečných lidí a uděláme vše v našich silách tuto komunitu udržet pohromadě i v jiných místech skrz plánované události.

První duben bude posledním dnem kdy bude čajovna „klasicky“ otevřena. Dále bud následovat plejáda speciálních střetů a výprodejů s postupným utlumováním aktivit do 9. dubna, odkdy bude oficiálně místo uzavřeno. Budeme velice vděční za každou přátelskou tvář a pomoc v těchto náročných a jistě neveselých posledních dnech.

Pokud byste chtěli odkoupit některé z našich vybavení, nábyteků, vtipných hrnečků nebo deskových her, prosím zeptejte se zaměstnanců na baru. Krom našeho nejvíce esenciálního vybavení musí vše najít nový domov. Znovu budeme pomáhat s organizací festivalu Roztoč v půlce srpna a budeme moc rádi, když se tam všichni ve zdraví potkáme.

V případě že byste měli návrh nových prostor nebo nabídku pomoci, kontaktujte prosím Helen skrz email helenfellova@gmail.com nebo Andyho telefonem (+420) 608862474.

Užijme si tedy naše poslední momenty dokud můžeme !!! To bylo naše motto v průběhu posledních velmi náročných tří let. A ke konci této fáze bychom rádi oslavili celých 9 let provozu ve velkém stylu.

Děkujeme všem kteří byli, jsou a budou součástí naší rodiny. Všem umělcům, přátelům a návštěvníkům, kteří nás doporovázeli na této úžasné cestě! Nikdy bychom to bez vás nedokázali.

Abychom neztratili kontakt tak nás sledujte na sociálních sítích Facebook, Instagramu nebo nám zašlete svůj kontakt (a.maze.in.tchaiovna@gmail.com předmět: MAILING LIST) a my vás budeme informovat! Budeme se na Vás těšit v průběhu následujících týdnů – vemte své přátele na hrnek dobrého čaje.

Comments

comments

Vyhledat