ADDICT 20 se vrací k raveovým kořenům – už tento pátek v Pražské tržnici

Addict_NobodyListen
Addict_NobodyListen

Kultovní klubová akce přežila Covid i kulturní karanténu a nyní se vrací s jubilejním 20. pokračováním. V pátek 8. října v novém prostoru v Pražské tržnici představí silný domácí lineup, secret guesty a především atmosféru autentického raveu, která tuto klubovou noc provází od počátků.

 

Addict se vrací po dvouleté pauze, během které se věnoval vydávání nových i zavedených domácích interpretů na svém nově vzniklém labelu Addict Sound. Svou vlastní sestavu slibných CZ a SK jmen teď může konečně představit naživo, v prostředí, kde kdysi vznikl a kam stále především patří – tedy v plném klubu.

 

Kultovní event, který řadám převážně mladšího publika představil v premiéře řadu lokálních jmen i zahraničních hvězd, se ve svém jubilejním 20. vydání vrací ke svým DJským počátkům, kdy šlo o jednu z mála klubových akcí u nás, která svou ohromující návštěvností a intenzivní atmosférou často předčila klasické velké koncerty.

 

„Addict pro mě vždycky byl hlavně o atmosféře – o tom tichu před bouří, kdy se rozestoupí celej moshpit, aby čekal na další drop, o tý elektrizující chvíli, kdy cítím napojení na každýho člověka v kotli pod sebou – a vim, že to celý, co tu děláme, má smysl“, říká Jakub Strach aka NobodyListen, zakladatel a hlavní tahoun celého Addictu, který si na nadcházející akci chystá speciální, prodloužený set.

 

Addict si za léta působnosti stihl vybudovat jednu z nejvěrnějších fanouškovských základen u nás, které za unikátní vibe vděčí především. Především pro svoje skalní fans teď chystá v novém prostoru v pražské Holešovické tržnici dvacáté pokračování, již tradičně za podpory ledově namraženého Jägermeisteru.

 

Comments

comments

Vyhledat