Česká televize nabídne dostupnější iVysílání díky nové mobilní aplikaci

Česká televize si v otevřeném výběrovém řízení na mobilní aplikace pro svůj online videoarchiv vybrala vývojářskou firmu Ackee. Nové aplikace přinesou divákům nejsledovanější televizní stanice lepší uživatelský zážitek a pomohou veřejnoprávní instituci oslovit širší publikum díky moderním technologiím a maximálnímu využití nativních prvků při přehrávání videa.

Vývoj mobilních aplikací pro novou videoplatformu je součástí plánu ČT kompletně modernizovat službu iVysílání a prostřednictvím těchto komunikačních a distribučních kanálů se více přiblížit publiku. Nové aplikace od Ackee nahradí stávající aplikace pro Android a iOS, které jsou již technologicky zastaralé a uživatelsky nepřívětivé, což se negativně odráží také na spokojenosti diváků.

Česká televize dělá výbornou službu pro veřejnost a má nezastupitelnou roli v naší demokracii. Spolupracovat s takovou institucí je pro nás čest. Věřím, že naše aplikace přinese divákům moderní prostředek, jak sledovat spolehlivé a aktuální informace, komentuje vítězství v tendru CEO a spoluzakladatel Ackee Martin Půlpitel. Agentura, kterou si pro vývoj aplikace vybral i německý Bundestag, se uchází pouze o několik vybraných veřejných zakázek ročně a primárně pracuje pro své B2B klienty.

Nový internetový archiv pořadů z programu ČT1, ČT2, ČT24, ČT sport, ČT 😀 a ČT art nabídne živé vysílání, výběry nejsledovanějších videí, umožní pohodlně vyhledávat podle názvu, žánru nebo data vysílání, vytvářet vlastní playlisty, nastavit upozornění na nové díly oblíbených pořadů, hodnotit je a diskutovat nebo streamovat a zrcadlit vybraný obsah skrze AirPlay či Chromecast.

 

Comments

comments

Vyhledat