CONVERSE X SPACE JAM: kolekce Tunes tě vybaví na hřiště od hlavy až k patě

Converse
Converse

Před 25 lety dobyli obrazovky The Tune Squad. Teď jsou znovu v akci a Converse u toho nesmí chybět. Tváří nejnovější kolekce je vedle animovaných hrdinů i basketbalová ikona LeBron a všichni společnou tě zvou na cestu za dalším dobrodružstvím.

 

Nová spolupráce oslavuje dlouho očekávaný návrat legend přetvořením nestárnoucích tenisek. Oživ vzpomínky z devadesátek a ukaž novým generacím, jak se baví Looney Tunes.

 

TUNE SQUAD OFFICIAL 

Nové Chuck 70 Hi odkazují nejen na LeBrona Jamese, ale barevnou paletu poznají všichni správní fanoušci Looney Tunes. Vintage nádech teniskám vdechly nášivky v oblasti kotníků. I přes nový design si ale zachovaly svou pověstnou odolnost.

 

LOONEY TUNE ALL STAR

Kreslený tým snů ožívá na basketbalových klasikách Chuck All Star. Na těch, které byly u zrodu hvězd světových hřišť. Na plátěnky jsou natištěny Looney Tunes v celé své slávě a v pozicích, které se vymykají realitě. Bugs, Lola, Daffy, Marvin a Taz tě budou provádět na každém kroku.

 

VESMÍRNÉ POHODLÍ

Nový začátek pro Run Star Motion. Vesmírný potisk i nová barevná kombinace doplňují mohutné podrážky i nepřehlédnutelné detaily a ukážou ti nový level komfortu.

 

S podobou bot si můžeš vyhrát i ty sám. Vyber si své nejoblíbenější Looney Tunes, ponoř se do barevných kombinací a vytvoř si originální kousek přesně podle tvého gusta.

 

TEAM LOLA

Přidej se do Lola týmu a buď ready na každý zápas. Stylové tenisky Pro Leather z prodyšné kůže mají na patě vyšitou Lolinu tvář a hned vedle je umístěné Star Chevron logo i nápis Tune Squad. U tenisky inspirované Lolou Bunny nesmí chybět růžové detaily, konkrétně růžová podšívka. Nikomu v týmu nesmí chybět oversized tričko s mikinou s akčními potisky a nápisem Lola Bunny na zádech.

 

PŘIPRAVEN NA VŠECHNO

Předveď se na hřišti s novými kousky a popři přitažlivost! Stejně jako to dělají Goon Squad, kteří s tebou budou na každém kroku. Limitované kousky mikin a kraťasů jsou přizpůsobené pohybu, ale zaujmeš s nimi i mimo kurt. Nezapomeň na funkční batoh 360 backpack, tentokrát v barvách Looney Tunes.

 

 

 

Converse

Converse

Converse

 

Comments

comments

Vyhledat