Crush Models slaví rok merchem

foto Crush
foto Crush

Pražská modelingová agentura CRUSH MODELS úspěšně oslavila první rok.

Crush models je agentura založená v roce 2020 bývalou modelkou a headbookerkou Monikou Podanou (@monikapodana), která se po dlouholetém působení ve fashion industry rozhodla pro otevření vlastní agentury (@crush.models).

foto Crush Models

Jaká byla za ten rok cesta od nuly k fungující firmě?

,,Původně Crush vznikal s představou menší agentury s pár dívkami a indiviudálním přístupem. Během prvního roku se ale podařilo podepsat do agentury více jak 300 lidí. Zastupujeme totiž nejen modelky, ale i casting divizi a influencery. Všech, momentálně 78, modelek a modelů zastupujeme pouze exkluzivně,” říká ředitelka.

Politika Crushe je založena na respektu modelky takové, jaká je. Nestačí pouze správné míry a výška, důraz je kladen především na typ a osobnost modelky jako takové. A na oslavu prvního roku Crushe a modelek, co k němu přidaly své jméno, byl stvořen právě tento merch.

,,Ke spolupráci na produkci merche jsem oslovila Terezu Valtovou (@terezamarievaltova), která je nejen mainboard modelka Crush models, ale také image maker (@platform108). Terka si vyslechla mojí představu o merchi a postarala se o celé zpracování i vizuály,” vysvětluje Monika Podaná.


K merchi vznikly fotky i video. K němu nám ředitelka řekla: „Jakožto nedílná součást módního průmyslu klademe důraz na kvalitu & udržitelnost materiálů a jeho lokální zpracování. Modelky ve videu reprezentují diverzitu naší agentury a také zastoupení hlavních boardů, což je main, curve, commercial a new faces. Za mainboard Kateřina Zálišová (@katerinazalis) a curve modelka Zuzu (@zuzu.kushnirukova), za new faces Keisha Sithole (@_keishaa__) a za commercial board Valentina Tran (@tinkatran). O líčení a vlasy se postaral Phil La Noiraude (@phillanoiraude).“
,,Jsem moc ráda, že je merch na světě, veliký dík všem kteří se na tom podíleli. Naše modelky dostaly trička s poděkováním samozřejmě zdarma, jinak je vše ke koupi na webu crushmodels.cz,“ dodává na závěr Monika Podaná.

 

@crush.models

www.crushmodels.cz

Comments

comments

Vyhledat