Dárky pro (pra)rodiče

Vánoce se blíží a s nimi i shánění dárků pro naše nejbližší. Potěšit pod stromečkem generaci rodičů a prarodičů může být docela oříšek. Proto jsme si pro vás připravili pár tipů, se kterými rozhodně nemůžete šlápnout vedle. Ať už jde o pomůcky na cvičení a následnou regeneraci nebo o doplňky stravy, které pečují o zdraví a pohodu, s GymBeam obdarujete své blízké dárky, které jim budou dělat radost i dlouho po samotném Štědrém dni. 

 

Akupresurní podložka Black – GymBeam

Akupresurní podložka Black je pomůcka, která stojí na principech tradiční čínské medicíny. Je tvořena plastovými jehličkami, které jsou využívány pro relaxaci, úlevu od bolesti, regeneraci či zlepšení krevního oběhu. Podložka je v síťovinovém obalu, díky kterému se snadno přenáší, a tak ji můžete mít všude s sebou. 

 

Sleep & Relax – GymBeam

Sleep & Relax je funkční komplex 12 pečlivě vybraných látek, který je navržen pro váš bezstarostný spánek a relaxaci. Jádro produktu tvoří hořčík a vitamín B6, který přispívá k normální činnosti psychiky i nervové soustavy. Ty jsou doplněny dalšími ověřenými látkami v podobě GABY, l-tryptofanu, extraktu z levandule, aswagandhy či meduňky.

 

ArthroComplex Drink – GymBeam

ArthroComplex Drink je funkční komplex pro maximální péči o pohybový aparát. Obsahuje 5 efektivních látek, konkrétně se jedná o glukosamin a chondroitin sulfát, MSM, vitamín C či kolagen. Všechny tyto složky běžně tvoří doplňky pro správnou funkci kloubů. Jsou tak oblíbené zejména mezi aktivními sportovci a ostatními lidmi, kteří mají problémy s pohybovým aparátem.

 

Essentials VitaPack – GymBeam

Essentials VitaPack je pečlivě sestavený komplex esenciálních látek, které jsou nezbytné pro optimální fungování organismu. V tomto unikátním produktu tak najdete harmonickou směs vitamínů, minerálních látek, rostlinných extraktů, omega 3 mastných kyselin a látek kloubní výživy ve formě praktických sáčků. Essential VitaPack se tak skládá ze 30 sáčků, z nichž každý obsahuje 5 tablet a 3 softgelové kapsle s nezbytnými látkami pro správné fungování organismu.

 

Válec na cvičení Fitness Roller Black – GymBeam

Válec na cvičení Fitness Roller je praktická fitness pomůcka pro automasáž celého těla, kterou tak hravě zvládne každý. Je vyroben z kvalitní pěny a tvrdého dutého jádra. Díky inovativnímu 3D masážnímu povrchu je ideální pro uvolnění před tréninkem, po něm nebo po celodenním sezení či stání v práci.

 

FueBrain – GymBeam

FueBrain je synonymem pro příliv energie a zostření mozkových i psychických funkcí v podobě funkčního nootropického komplexu. Je v praktických kapslích a můžete ho užívat kdykoliv během dne s cílem podpory produktivity, sportovního i duševního výkonu, zvýšení úrovně energie a soustředění. 

 

Vitality Complex – GymBeam

Vitality Complex je funkční doplněk pro každodenní péči o zdraví a vitalitu. Obsahuje celkem 24 pečlivě vybraných aktivních složek včetně 10 vitamínů, 5 minerálních látek a trávicích enzymů. Pomůže tak s příjmem základních mikroživin, které se podílejí na esenciálních procesech v organismu, jako je regenerace, trávení, činnost imunity či nervového systému. 

 

Comments

comments

Vyhledat