David Pomahač a Bára Zmeková v Bike Jesus

David Pomahač a Bára Zmeková – dvě výrazné autorské osobnosti naší hudební scény – konečně na jednom pódiu! Jedná se o výjimečné spojení, těšte se na koncentrát hudby a silných textů i premiéru a křest prvního společného singlu Všechno se nám zdá. Celý večer zakončí Neviditelný Sound System (dub live set).

Zpěvák, skladatel a multiinstrumentalista David Pomahač navazuje na svou úspěšnou a kritiky oceňovanou desku Neviditelný singlem, v němž se tentokrát spojil s hudebnicí Bárou Zmekovou. Společně natočili píseň s názvem “Všechno se nám zdá” a rozehráli v ní minimalistický příběh o setkání dvou lidí. Bára Zmeková je považována za jednu z nejosobitějších zpěvaček současné alternativy a je držitelkou dvou nominací na cenu Anděl za své album Lunaves (2019, Tranzistor label). David Pomahač, zakladatel dua Kieslowski, originální hudebník s nezaměnitelným projevem i texty, má na kontě nespočet spoluprací a dvě uznávané sólové desky. Přestože každý z nich je originál, spojuje je autorská upřímnost, otevřenost a v neposlední řadě hluboká osobní výpověď skrze vlastní tvorbu.

David Pomahač vystoupí se svým synem Jýchymem Pomahačem, Bára Zmeková s kapelou a celý večer zakončí Neviditelný Sound System producentů Martina Tvrdého, Pekla a Gaexe.

DAVID POMAHAČ + BÁRA ZMEKOVÁ  + NEVIDITELNÝ SOUND SYSTEM  (DUB LIVE SET)

4. května 2023 20:00

BIKE JESUS

Ostrov Štvanice 1125, 170 00 Praha 7-Holešovice

https://bikejesus.com

GOOUT PŘEDPRODEJ  / VSTUP NA MÍSTĚ: 300 CZK

FB EVENT: https://www.facebook.com/events/217139664245242/

https://davidpomahac.bandcamp.com
https://www.youtube.com/@DavidPomahac
https://barazmekova.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=fVyiBQl_ovY

Comments

comments

Vyhledat