Dejte sbohem nepořádku!

Pro snadný úklid přichází SENCOR s novým tyčovým vysavačem 3 v 1 SVC 9829WT nebo SVC 9879BK, který vysaje i v tom nejhlubším a nejméně dostupném koutě. Vysaje jakýkoliv povrch, i chlupy z čtyřnohých mazlíčků, a díky ruční jednotce i drobečky třeba z kuchyňské linky. 

Nový tyčový vysavač SENCOR SVC 9829 vám přijde vhod. Lehká konstrukce s rotací o 360° usnadňuje manipulaci i v případě vysávání pavučin. Díky absenci kabelu vysajete každý kout bytu bez zbytečných zastávek a odnímatelná jednotka se pak dostane i na těžko dostupná místa. Výkonný digitální motor o síle 550 W vysaje opravdu ten nejtitěrnější nepořádek, na který vám LED osvětlení ještě posvítí. Digitální displej informuje o stavu baterie a právě zvoleném režimu. AUTO funkce pak sama zajistí výkon podle typu podlahy a koncentrace prachu.

Díky bohatému příslušenství je k dispozici nástavec na jakýkoliv povrch. Zoufat si nemusí ani majitelé čtyřnohých mazlíčku, součástí balení je totiž i nástavec CATS&DOGS, který se postará o zvířecí chlupy. Cyklonový filtrační systém HEPA pak potěší všechny alergiky. Na své si přijdou fanoušci klasické černé SVC 9879BK i moderní bílé 9829WT. Díky svému designovému provedení bude ozdobou každé domácnosti v jakémkoliv barevném provedení.

Zakoupíte na sencor.cz za 8 999 Kč.

Comments

comments

Vyhledat