Digitální zápisník za pár stovek?

foto Sencot
foto Sencot

PRODUKTOVÉ TIPY: 

Zápisník Sencor SXP 20

 

Zatímco naši malí prvňáčkové si hravě poradí s mobilním telefonem, tabletem či počítačem, s tužkou a papírem trochu zápasí.

 

Naučit děti správným základům psaní není vůbec jednoduché. Jde o to, aby si hned v začátcích budoucí spisovatel osvojil správné držení psacích potřeb i úměrný tlak, kterým působí na podložku. Prostor potřebný k tréninku základních návyků nám vytvoří digitální zápisník SENCOR SXP 20, který je alternativou k tradičním psacím potřebám. Ocení ho i dospělí, protože ho můžou využít k názorným příkladům či k osobním poznámkám.

K zápisu poznámek i ke kresbám slouží stylus, který je součástí balení. Displej o velikosti 8,5 palce je mimořádně odolný a celý zápisník má velmi nízkou hmotnost – pouhých 110 gramů a spolu se štíhlou konstrukcí nám umožní si ho vzít s sebou prakticky kamkoliv – na výlet, na procházku či na hřiště. Všude tam pak lze psaní a ovládání tužky – stylusu trénovat, protože displej je citlivý na tlak a lze tak podle síly, jakou na něj budeme působit vytvářet široké spektrum tloušťky tahů podobně, jako když píšeme tužkou. K napájení přístroje slouží knoflíková baterie typu CR2016 s výdrží až 10 000 stisknutí

 

Doporučená cena digitálního zápisníku SENCOR SXP 20 je pouhých 499 Kč.

 

Comments

comments

Vyhledat