Film Psi nenosí kalhoty v Kině Pilotů

Film Psi nenosí kalhoty, černá komedie o ztrátách, lásce a o sladké bolesti života, bude uveden v Kině Pilotů na Valentýna s překvapením, 15. 2. s diskuzí za účasti hlavních tvůrců.

 

…bereš mi dech…nejen na Valentýna

Velmi exkluzivní předpremiéra za účasti režiséra Jukka-Pekka Valkeapää, herce hlavní postavy Pekka Stranga a Ester Geislerové se odehraje 14. února ve vršovickém Kině Pilotů.

Večer splněných nejen valentýnských přání zahájí projekce filmu od 20:00 a 20:30; následovat bude  SPANKING, svazování (SHIBARI) a další praktiky, které si mohou diváci vychutnat doslova na vlastní kůži. To vše za pomoci profesionálů z HELL EVENTS (Hell Events). Posledních pár vstupenek v předprodeji na webu Kina Pilotů.

 

Pojďme si promluvit!

Ve stejný den, ve který vstoupí finsko-lotyšský film Psi nenosí kalhoty do kin, tedy soboty 15. února, budou mít diváci jedinečnou možnost se setkat a diskutovat s tvůrci filmu – režisérem Jukka-Pekka Valkeapää a představitelem Juhy Pekkou Strangem (známého z kultovního filmu Tom of Finland)  po projekci od 19:00. Více na webu Kina Pilotů.

 

Černá komedie o ztrátách, lásce a o sladké bolesti života měla světovou premiéru v Cannes 21. května 2019 na 51. Quinzaine des réalisateurs a čeští diváci měli možnost film vidět v rámci loňského karlovarského filmového festivalu.

 

Na trailer černé komedie o ztrátách, lásce a o sladké bolesti života Psi nenosí kalhoty se můžete podívat zde:

„Řekla jsem k noze!“

Hlavní hrdina filmu Juha (Pekka Strang) strádá steskem po své ženě (Ester Geislerová), která nešťastnou náhodou utonula, shodou okolností za přítomnosti jejich malé dcery. Tragická událost ho ochromila, roky plynou a on není schopen navázat vztah s lidmi ve svém okolí, natož s nějakou ženou. Vše se změní až ve chvíli, kdy potká čirou náhodou dominu Monu.

„…bereš mi dech…“

Onu tajemstvími obklopenou ženu si konečně pustí do svého mikrosvěta. Společně s ní sdílí nebezpečnou zálibu a závislost na přidušování.  Díky prožitku během stavu bez kyslíku se v představách znovu setkává se svou zesnulou manželkou. Během opravdu často bolestivých návratů „zpět na zem“ se vrací ke své domině Moně, spolu se také vydají na divokou a trochu šílenou cestu k citovému prozření.

Comments

comments

Vyhledat