Fotky z kapsy – instax představil kapesní tiskárnu mini Link

foto FUJIFILM
foto FUJIFILM

Ano, můžete se stát kouzelníkem a vytahovat fotky rovnou z kapsy nebo cool ledvinky/kabelky/tašky…

Tam všude se totiž určitě vejde mini tiskárna instax mini Link, kterou v těchto dnech představila společnost FUJIFILM. Revoluční novinka dokáže už za pár sekund vytisknout jakoukoliv fotografii ze smartphonu nebo digitálního fotoaparátu. Stačí si jen stáhnout aplikaci, přes Bluetooth se připojit k tiskárně a zábava může začít. Na jedno nabití dokáže vytisknout až 100 snímků a tisk jedné fotky zabere jen 12 sekund – je nejrychlejší ve své kategorii. Stylovou a snadno ovladatelnou novinku pokřtila Andrea Kalousová, modelka a Česká Miss 2015, s podporou moderátora Jakuba Kotka, a na balónkovou retroparty ji přišly otestovat další hvězdy českého instagramu – Nikol Moravcová, Monika Leová, Andrea Bezděková a mnoho dalších influencerů. 

foto FUJIFILM

Tiskárna instax mini Link má dva základní režimy. Print Mode se automaticky nastaví, když je tiskárna v horizontálně poloze (nastojato), což indikuje modře svítící tlačítko tiskárny. Fun Mode se aktivuje, když je zařízení v horizontální poloze (vleže) a tlačítko svítí oranžově. Problém není ani opakovaný tisk jedné fotografie – stačí jen otočit tiskárnu směrem dolů a zmáčknout tlačítko. Díky speciální mobilní aplikaci je k dispozici i celá řada zábavných funkcí. Match Test zjistí na základě selfie fotek, jak se k sobě s další osobou hodíte. Naprosto originální fotky si můžete pořídit, když zapojíte až pět přátel, a každý z nich nahraje do aplikace vlastní výtvor (Party Print). Nechybí ani různé druhy rámečků (Frame Print), se kterými získají vaše fotky neotřelý styl. Když chcete vytvořit zajímavou koláž z více fotek najednou nebo rozdělit jednu fotky na dvě, je tu funkce Collage Print. Oceníte také funkci Video Print, pomocí které vyberete z vašeho videa ten nejlepší snímek, který pak vytisknete. Tiskárna instax mini Link se v Česku začne prodávat 11. října 2019 za 2999 Kč s DPH a bude dostupná ve třech barevných provedeních – bílé, modré a růžové. 

 

O řadě instax

Instatní fotoaparát instax byl na trh poprvé uveden v roce 1998. V Japonsku se těmto fotoaparátům říká ‚Cheki‘ a těší se zde popularitě již přes 20 let. Dnes se prodávají ve více než 100 zemích po celém světě a počet prodaných instaxů celosvětově dosahuje 45 milionů kusů. Fotoaparáty si oblíbila především generace, která se již narodila do digitálního věku. Zamilovali si je v období dospívání a rané dospělosti jako komunikační nástroj. Sdílet vzácné okamžiky života na tištěných fotografiích je pro tuto generaci zábava.

 

foto FUJIFILM

 

Comments

comments

Vyhledat