Foto: Kniha už se tiskne!

Kniha Život v éteru je ve výrobě!

Brněnská tiskárna Helbich tiskne knížku Život v éteru, kterou v srpnu vydá protišedi. Jde o příběh jedinečné stanice Radio 1 – první soukromé rozhlasové stanice u nás – doplněný více než 500 archivními foty. Knihu je možné si objednat u nás, nebo od srpna zakoupit v obchodech.

Odborná kontrola x 2

Byli jsme se podívat do výroby – kromě autorky vyrazili na obhlídku ještě Michal Chodanič ze studia Kapitola a jeho kolega, retušér Miloslav Pařík (Vogue). V úterý 18.7.23 dopoledne tak ze stroje vyjely první stránky knihy, která se připravovala dlouhé měsíce. Díky podpoře přispěvatelů v kampani na hithitu má nakonec oproti původním plánům více stran a bytelnější materiál obálky.

Pečlivá kontrola s lupou a porada s panem šéfem Robertem Filkou ukázaly, že veškeré věci jsou, jak mají být, nastavení přístrojů je ideální a nic tak nebrání v tisku celé knihy.

Miloslav Pařík, tisková deska a Michal Chodanič

Od srpna

Život v éteru vyjde v srpnu, přispěvatelům, kteří si objednali doručení, bude zaslána, kdo si ji chtěl vyzvednout, získá ji v obchodě Cartoon x Carhartt v Panské 7.

Knížku si můžete také objednat přímo u nás (návod tady), později bude k mání ve vybraných knihkupectvích a obchodech s hudbou a oblečením.

Křest knížky proběhne 16. 10. 2023 v Čítárně Unijazz. Budeme vás informovat o programu!

 

Podívejte se na naši rychlou fotogalerii:

Přečtěte si také:

 

Comments

comments

Vyhledat