FUCHS 2 LIVE nabídne Zvíře jménem Podzim. Ve stejný večer v bratrském Bike Jesus zahrají Katastr a Chorobopop. 

 

Zvíře jménem Podzim zahraje v F2 už tento čtvrtek 7.10., pak si chce dát pauzu.

Zvíře jménem Podzim je uskupení, do kterého si Jakub König přizval 13 kamarádů z dalších kapel, jmenovitě Aid Kida, Spomenik a 27, půlku Kieslowski, Terezii Kovalovou Vodičkovou původně z Calm Season, MANU i Půljablkoň, třetinu Obří broskve a MaTeMata.  Na podzim roku 2019 vydalo Zvíře jménem Podzim už druhou desku Září, vyprodalo několik koncertů od Drážďan až po Bratislavu a zároveň za album získalo nominaci na cenu Anděl ve třech kategoriích. Dvě z nich nakonec proměnilo – zvítězilo v kategorii Objev roku a Alternativa & elektronika.

 

Lístky – bit.ly/ZvireJmenemPodzim_F2

 

Ve stejný večer proběhne v spodním prostoru Fuchs 2 – menším klubu Bike Jesus – koncert dvou zdánlivě možná nesourodých, ale filozofií naopak pevně spojených kapel Katastr a Chorobopop. 

 

Katastr

Dva dnes už skoro veteráni, dokonale srostlí s košatou táborskou scénou – Tygr (C, Waawe, Free Dim Festival) a Sváča (Please The Trees, SLUT), inspirováni elektronikou a ambientem devadesátek stejně, jako 70s krautrockem a psychedelií, se vydávají vstříc dalšímu analogovému hlukovému dobrodružství. Jejich debut Hausnumero nahrál a smíchal Amák v Golden Hive studiu a obal mu dělal Tomáš Bílý z někdejších Waawe. Totální esence bratrství a táborství. 

Bandcamp: https://katastr.bandcamp.com/album/hausnumero

 

Chorobopop

Rožnovská kapela spojená s labelem Malarie Records vznikla na základech punkové kapely Telefon, jen bubeníka nahradil automat. V prosinci 2020 vydané album Kočky, krysy, celebrity je, jak píše Headliner v rámci článku o objevech roku 2020, mix silných (ne)popových melodií, retra nové vlny a post punku a naprosto odzbrojujících, vtipných i jako pelyněk hořkých textů. Chorobopop ze všeho nejvíc působí jako do současnosti transponovaná esence toho nejlepšího z předrevolučního československého undergroundu. 

Bandcamp: https://chorobopop.bandcamp.com

 

Vstupné na místě 200 CZK

 

FB událost: https://www.facebook.com/events/1518703331822614

 

Comments

comments

Vyhledat