Headliner Ponton #2 už za pár dní, pojďte na dobré kapely a skvělý výhled

Headliner Ponton #2 se koná už 6. června

Vystoupí: The Queues, METRONOME BLUES, Beps’n’Johnnies

The Queues
Mnoho z cest, kudy se vydává současná ne nutně punk a hardcore DIY scéna, vede do Znojma k relativně mladému, ale agilnímu labelu Happy Mutant. Sází jednu perlu za druhou a přitom dělá, že se nic neděje. The Queues jsem viděl jednou v znojemském klubu Gogo a dost mě bavili. Původně byli takovou jihomoravskou verzí White Stripes, protože kytarista a zpěvák Jimmy Black měl za bicími svoji holku. Teď už jsou The Queues čistě rodinná záležitost, protože bubnuje jeho brácha Lubomír a je to dost posun. Čekejte černé srdce na dlani, trochu garáž, trochu stoner rock, ale hlavně opravdovost, hluk a žádné pózy.
https://thequeues.bandcamp.com/

METRONOME BLUES
I Metronome Blues jsou propojení s labelem Happy Mutant a brněnským klubem Kabinet Múz. Jsou z Brna, ale středobodem kapely je původem novozélandský expat Rhys Braddock, pozitivní milej chlápek, kytarista a zpěvák, který po rozpadu kapely Gerda Blank nelenil a založil Metronome Blues. Blues nečekejte, jejich poslední album Vicious Circles je opulentní grooveová hostina, připravená podle zjevně velmi dobře fungujícího receptu – hutná basa Honzy Čapka, účelná a hypnotická rytmika Lukáše Baumanna a delayová kytara i signifikantní zpěv Rhyse Braddocka. Brno strikes back, bejby.
https://metronomeblues.bandcamp.com/album/vicious-circles

Beps’n’Johnnies
Beps’n’Johnnies sice nejsou z Brna ale aby to bylo propletenější, s Metronome Blues mají společného Rhyse, který pro změnu produkoval jejich EP Screw Loose Girl. Jsou tři, pocházejí z Blanska a frontman je holka – kytaristka a zpěvačka Bára Pokorná. Beps’n’Johnnies chodí na stejné trasfúze jako The Queues i Metronome Blues, míchají kytarovou psychedelii, space rock a garage rock v narkotickou vlčí mlhu, ze které prostor prořezávají ostré fuzzy kytary a oslepující stroboskopy. Tenhle ponton bude silná halucinogenní jízda a příjemný dýchánek s fajn lidmi, na to vezměte jed.
https://bepsnjohnnies.bandcamp.com/releases

Vstup zdarma!
Jägermeister ledově namražený!

 

Headliner Ponton #2

6.6.2018

19-22 hodin, vstup zdarma!

Comments

comments

Vyhledat