Jaký byl About You Fashion Week?

Kdo sledoval naše stories na instagramu a fb, viděl desítky fotek fashion bloggerů, tiktokerů a návštěvníků akce About You Fashion Week v Miláně.

Italské město plné energie bylo pro takovou věc prostě ideálním místem: Do Milána jezdí lidi poznávat něco nového, dělat obchod, užívat si. Příjemné klima, svižné tempo a spousta aktivních obyvatel a návštěvníků dodala drajv i módní akci plné zábavných a dostupných věcí na sebe.

Přehlídky se konaly v části města Farini, v prostoru mezi budovami patřícími obávané vládní instituci „guardia di finanza“ – ta je tady brána velmi vážně: jedná se o instituci spadající  pod ministerstvo financí, ale  zabývající se finanční kriminalitou. V budovách se stále pracuje, ale velký prostor mezi nimi se stal dějištěm uvolněné a zábavné akce: vyrostlo tu pódium pro DJe, bary, zastřešený prostor pro přehlídky samotné a kolem toho všeho seděly variabilní kontejnery, kde se představovaly značky zabývající se oděvy, kosmetikou a vlasovým stylingem. Nechyběly stánky se street foodem v mini porcích.

Hodně oblíbená byla i fotostěna, kam se hrnuli jeddotlivci i partičky:

Jak „casual“ outfity, tak vymazlené večírkové modely tu fotilo mnoho renomovaných fotografů z Itálie i zahraničí a aspitující módní osobnosti tak často doufaly, že se zviditelní a dostanou dál.

Celkově to byla akce nadupaná a poháněná energií lidí, které baví móda, party a život celkově. Energie a hravost ve vysoké koncentraci!

 

O konkrétních přehlídkách si přečtěte dále:

Comments

comments

Vyhledat