Jaro a léto na Výstavišti

foto Martin Kábrt (Police Symphony Orchestra)
foto Martin Kábrt (Police Symphony Orchestra)

Seznamte se s nejzajímavějšími akcemi Výstaviště Praha, které na vás čekají v nadcházejících měsících.

Na Křižíkově fontáně se zastaví Police Symphony Orchestra v doprovodu Cirk La Putyka a chybět samozřejmě nebude spousta sportu, piknikování a venkovních aktivit v prostorách parku i Střídačky.    

 

Police Symphony Orchestra

Výstaviště Praha bude v červenci hostovat dnes již světoznámé uskupení Police Symphony Orchestra, a to 17.7. od 19.00 hodin. Na Křižíkově fontáně zakončí toto originální hudební těleso z Police nad Metují své evropské turné.

 

PSO je symfonický orchestr složený z mladých nadšeneckých muzikantů. Jejich domovem a zázemím je Police nad Metují, kde PSO v roce 2010 založili sourozenci Petra a Jakub Soukupovi. Dnes tvoří těleso 60 hudebníků a stále zkouší v polickém klášteře. V repertoáru PSO najdete různé hudební žánry – populární a filmovou hudbu, rock, swing i klasiku. Orchestrální tvorbu doplňuje kvarteto stálých zpěváků – Jan Sklenář, Vendula Příhodová, Karolína Soukupová a Karel Telecký, dirigentskou taktovkou nyní vládne Joel Hána a Kryštof Koska.

*****

 

Magická fontána

Jeden večer, jedna show, mnoho zážitků! Přijďte si užít Křižíkovu fontánu s představením Magická Fontána, které kombinuje nejmodernější technologické efekty s monumentálním dílem českého génia Františka Křižíka. Strhující hodinové novocirkusové představení akrobatů s ohněm, světelných tanečníků a živých hudebníků.

 

Vydejte se s námi na cestu časem a poznejte příběh počátků lidstva a jeho vývoj až do průmyslové revoluce 19. století.

 

Termíny: 

Červen: 3.,4.,7.,8. Základní vstupné – 1150 Kč

Srpen: 19., 20. Zlevněné vstupné – 850 Kč

 

*****

 

Sport, relax a zábava Na Výstavišti 

Na Výstavišti můžete každý den odpočívat zejména v parkové části areálu, zasportovat si, pronajmout si gril a užít pikniky s přáteli či rodinou nebo užívat aktivity pro nejmenší návštěvníky na hřištích a prolézačkách. 

 

Griloviště, parkour, Skateplaza, venkovní posilovna, boulder, plavecký bazén a samozřejmě odpolední kroužky pro děti na Střídačce stejně jako pravidelné víkendové workshopy pro celou rodiny a všechny generace.  To vše zažijete Na Výstavišti. 

 

Do října lze opět navštívit Maroldovo panorama. 

foto archiv Výstaviště Praha

a dále…. 

21.-22.5. – Dyzajn market 

21.-22.5. – Open House Praha – festival otevřených budov (strojovna bazénu a Malé sportovní haly) 

 

Více: www.navystavisti.cz 

 

 

Comments

comments

Vyhledat