Kam letos na Silvestra

Nevíte, kam letos v Praze na Silvestra?

Postupně přidáváme nejlepší tipy, vybere si každý.

Konec roku 2023 a začátek roku 2024 můžete oslavit kromě restaurací taky v kině nebo v klubech, nebo na lodi. Podívejte se:

Silvestrovské plavby

Můžete si vybrat plavby na hodinu, na odpoledne, na večer, a to v několika verzích líšících se délkou i programem. Pokud chcete oslavit na lodi i půlnoční příchod nového roku, můžete; děti mají slevu.

– Oběd na parníku 13-15 h
– Hodinové plavby lodí od 16, 17 h
– Silvestrovský večer na parníku od 18, 19, 20 h a 22.30 h

 

New Years Eve: Ute Records x F2 x NoRemorse / Fuchs2 + Bike Jesus

Více než 12hodinová novoroční party ve Fuchsu a Bike Jesus. Pražští undergroundoví umělci se setkají s osloskou Ute Records skupinou Accelerationism a Omformer, berlínským ukrajinským DJem/Producentem Omonem Breakerem a britskou bassovou DJkou Ilou Brugal.

Ankali

#nyyyyyyyye:
River Yarra, Psj & Yan, Loek Frey & Woody92, lizwiz, Inger Illel and more

NEW YEAR´S EVE / Roxy

Line up:

22:00 – 00:30 Dan Cooley
00:30 – 03:30 Chris Sadler
03:30 – 06.00 Biodan

VÍTÁNÍ NOVÉHO ROKU V PALÁCI AKROPOLIS

DJs Basement Freaks /GRC, J.A.R. Cabaret (Michael V. & Klempa), Mr. Funky Machine, Bazooka Joe, Ill Pepson, Cashmeer, Skywalker, Iwan Linetski (sax, guitar), Victor Lesque (keys)

Silvestr v Besedě – Ivan Hlas trio / Malostranská Beseda

 

31.12. 17:00 Lazarus / Divadlo Komedie

Poslední dílo Davida Bowieho, komorní muzikál, který napsal společně s dramatikem Endou Walshem a ve kterém kromě starších hitů (Changes, Life On Mars) zazní i písně z alba Blackstar, vydaného krátce před zpěvákovou smrtí. Melancholický příběh o samotě, sebedestrukci a potřebě lásky navazuje na více než čtyřicet let starý film Muž, který spadl na Zemi, ve kterém ztvárnil Bowie roli mimozemšťana Newtona.

 

31. 12. 18.00 Rest In Euphoria (Odpočívej v euforii) / Cirk La Putyka

Premiéra novocirkusového kabaretu o skrytých touhách, vzrušení, euforii a imaginaci připravuje nabídne na speciální stupňovité scéně podívanou s mnoha novocirkusovými akrobatickými disciplínami na pomezí kabaretu, burlesky, dekadence, vzrušení, tance, rytmu i nahoty. Hudbu skládá slovenská zpěvačka a producentka Katarzia, která ji v představení také živě zahraje.

Prozpívejte se do nového roku -Workshop „Zpěv jsou naše kořeny“

Netradiční loučení se starým rokem a přivítání roku nového nabízí silvestrovský workshop, který společně povedou dvě výrazné zpěvačky Victoria Hanna z Izraele a Mariana Sadowska z Ukrajiny. Workshop se uskuteční 30. a 31. prosince v Uměleckoprůmyslovém museu v Praze.

 

 

Kam do kina na Silvestra?

16:00 Big Lebowski / Aero – v Aeru už tradiční silvestrovský film, english friendly!

16:00 Chlapec a volavka / Světozor

18:30 Přišla v noci / Světozor

18:30 To se mi snad zdá / Aero

Poslední den roku můžete strávit také ve městě, třeba na Staroměstském náměstí , nebo zajít do kina: Sám doma (Sunset Cinema) nebo do divadla (Divadlo Bez Hranic: Strašidlo Cantervillské)

Přehlédli jsme něco? Napište nám na protisedi@protisedi.cz


Comments

comments

Vyhledat