Kolekce aromalamp AITHÉR má nové snové barvy

27ASCENT
27ASCENT

AITHÉR, první kolekce značky 27ASCENT se rozrůstá o tři nové barvy. Jedinečná skleněná aromalampa se zahalila do neotřelých odstínů kávové, růžové a zelené. 

Barva kávy je použita v matném i lesklém provedení a příjemně doplní zákoutí domova, kde se vychutnává nejen cappuccino, ale i život samotný. Růžová AITHÉR působí snově, jakoby se na nástěnné poličce usadila cukrová vata. Poslední 27ASCENT novinkou je smaragdově zelená aromalampa, která pozdvihne libovolný interiér na první dobrou.

 

Sněte na AITHÉR obláčku společně s Lenkou Kerlickou a Eliškou Monsportovou. Ať už bude růžový, kávový, nebo zelený, bude jedinečný…

 

Vznik kolekce AITHÉR

Vizi Lenky Kerlické se podařilo zhmotnit designérce Elišce Monsportové, která ze zadaných moodboardů vytvořila návrh a zároveň se po té postarala o precizní technické zpracování.

Samotný tvar aromalampy vychází z nálad. AITHÉR si hraje s texturami a stopami, které jakoby zanechal jemný vánek, linoucí se vůně vzduchem, rozbouřené moře, sypký písek, nebo družné hlasy u společné večeře. Vznikl tak objekt, který v sobě spojuje všechny tyto pocity a nálady.

 

Na každou aromalampu se zvlášť vyrábí speciální forma, takže je každý jednotlivý kus opravdovým unikátem. V novoborské sklárně se po té při foukání musí rozbít. Jen tímto časově náročným způsobem může vzniknout signifikantně organický reliéf skla. Každá lampa má jedinečný tvar i svoji barvu, která vznikla ručním foukáním (více detailů o výrobě zde).

 

AITHÉR je pro mě spojení síly ohně, jemnosti vůně, křehkosti skla a kujnosti kovu. Všechny čtyři “materiály” jsou v mém životě hodně důležité. Obdiv ke sklu, které jsem začala zpracovávat v ohni mě přivedl k práci se šperkem, a tak se kov stal velmi zásadním materiálem v mém životě. Vůně je pro mě zdrojem pohody, inspirace a pomáhá mi balancovat energii v průběhu dne. Osobně používám naturální esence, vykuřovadla a různé mixy přírodních vůní vyrobených na míru. Nenacházela jsem však esteticky krásnou lampu, která by pocit z vůně posunula na ještě hlubší prožitek a byla zároveň designovým doplňkem domácnosti. Proto jsem za pomoci šikovného týmu českých umělců vytvořila AITHÉR,“ vysvětluje Lenka Kerlická.

 

27ASCENT kolekce AITHÉR je k vidění a zakoupení v butiku 27JEWELRY (Újezd 19, Praha 1).

 

Comments

comments

Vyhledat