LEVI’S® OTEVŘEL V PRAZE NEJVĚTŠÍ OBCHOD VE STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPĚ

foto _BoysPlayNice
foto _BoysPlayNice

Značka Levi’s® otevírá nový tzv. zážitkový obchod na prestižní adrese hlavního města, v ulici Na Příkopě. Na ploše 660 m2 představí širokou nabídku kultovních produktů – oblečení, které je ztělesněním klasického amerického stylu a nadčasové ležérnosti, včetně doplňků, a také prémiovou kolekci Levi’s® Made & Crafted®. Premiérově a jako jediná prodejna v České republice nabídne kolekci Levi’s® Vintage, jež věrně zachycuje ducha a dědictví amerických pracovních oděvů a reprodukuje střihy, materiály a detaily archivních modelů.

 

“Je nám ctí otevřít největší obchod Levi’s® ve střední a východní Evropě právě v Praze. Ulice Na Příkopě je jednou z nejžádanějších obchodních destinací světa a jsme rádi, že se můžeme představit na tak výjimečném místě,” říká Jeremy Leaf, viceprezident Levi’s® East Europe. “Věříme, že naše džíny jsou prostředkem sebevyjádření, a těšíme se na reakce Pražanů. Prostřednictvím inovativní prodejny chceme zvýšit naše renomé v hlavním městě a posílit vztahy s místní kreativní scénou,” dodává. 

 

Centrálním bodem obchodu je Levi’s® Tailor Shop s kreativními krejčími, kteří zákazníkům na přání upraví nebo opraví jejich oblíbené starší či nové kousky Levi’s®. Samozřejmostí je úprava délky nebo zužování, ale také personalizace – například záplaty, nášivky, výšivky, cvočky nebo použití textilních barev, bělení atp. K otevření nabídne Levi’s® Na Příkopě exkluzivně látky „Indigo Tie Dye“ vyrobené ve spolupráci s renomovaným návrhářským studiem Blue Print Amsterdam. Přírodním indigem ručně a tradičními technikami batikované látky, z nichž každý kus je originál, mohou být našity na límce, manžety a zadní části kultovních džísek, nebo použity jako záplaty na džíny. Kromě toho je v prodejně k dispozici Levi’s® Print Bar, kde si zákazníci mohou během pár minut navrhnou a vytisknout vlastní personalizovaná trička a mikiny. 

 

 

Interiér prodejny propojuje design inspirovaný řemeslným mistrovstvím krejčovské dílny Levi’s® Tailor Shop. 

  • Instalace na zdi schodiště je vytvořena z materiálů obarvených ručně přírodním indigem, opět ve spolupráci s Blue Print Amsterdam. Pracuje s lokálními českými motivy včetně státní vlajky. 
  • Řadu denimových sedáků a další aplikace na nábytek i stěny navrhl a ušil mistr krejčí prodejny s využitím recyklovaných zbytků džínoviny nebo poškozených produktů.  
  • Mezinárodně uznávaný český umělec Pasta Oner vytvořil přímo pro nový obchod rozsáhlou fresku, která propojuje jeho individuální styl a reklamní vizuály z archivu Levi’s® s kultovními českými tématy jako Václav Havel, panorama Prahy či retro Škoda 100. Pasta Oner navrhl také potisky triček exkluzivně pro Levi’s® Print Bar. 
  • Zážitek z nakupování umocní LED obrazovky, na kterých si zákazníci mohou prohlédnout kultovní portfolio střihů Levi’s®. Mezi zkušebními kabinkami v prvním patře je jedna unikátní, určená pro milovníky sociálních sítí, která nabídne prostor 7 m² a styl měnící se podle klíčových témat každé sezóny. 

 

Nový Levi’s® Store Praha sídlí v ulici Na Příkopě 6 a je otevřen sedm dní v týdnu – pondělí až sobota od 10.00 do 21.00, v neděli od 10.00 do 20.00 hodin.

 

Comments

comments

Vyhledat