Nová služba Bezrealitky Nájem majitelům zajistí výběr nájemce i správu nemovitosti

foto: bezrealitky.cz
foto: bezrealitky.cz

Největší český portál pro přímý prodej a pronájem nemovitostí Bezrealitky vstupuje do segmentu správy domů a bytů. S novou službou „Bezrealitky Nájem” převezme s interním týmem správců kompletní starost o pronájem nemovitosti a majiteli vyplatí smluvený garantovaný nájem. „Bezrealitky Nájem“ cílí na majitele investičních bytů včetně cizinců či v cizině pobývající Čechy. Hlavní konkurenční výhodou se stává předplatba prvních tří nájmů a vypuštění provize od zájemce o bydlení. Služba startuje tento týden pro Prahu a blízké okolí.

Kromě nájmu předem chtějí Bezrealitky na poli pronájmu a správy nemovitostí bodovat především skvělou efektivitou servisu, partnerským přístupem a technologickým zázemím. „Bezrealitky Nájem“ disponuje vlastním interním týmem specialistů pro pronájem a správu, kteří budou majitele zastupovat v rámci běžné agendy. Ti jsou v současnosti 4, prošli vlastním interním systémem kurzů a jsou vyškoleni výhradně na problematiku pronájmů a facility, zároveň mají praxi s klientským servisem. Majitelům budou k dispozici v módu 24/7. Lepší dostupnost informací v reálném čase a hladší komunikaci umožní nová nájemní platforma Bezrealitky, která bude brzo spuštěna i pro veřejnost.

Službou pronajímané a spravované nemovitosti budou exkluzivně umístěny v nabídce portálu Bezrealitky. Díky tomu bude zajištěna nejen nejvyšší možná rychlost pronájmu, ale také prověření zájemců formou vyplněných osobních informací v uživatelských účtech, případně prostřednictvím služby Creditcheck pro kontrolu bezdlužnosti. Cena služby, která je odvislá od výše smluveného nájemného, pokrývá pojištění, správní náklady, drobné opravy a práci specialisty. Samozřejmostí je garance nájemného i v případě neobsazeného bytu od prvního měsíce po podpisu smlouvy.

„Jako první na český trh zavádíme několikaměsíční předplatbu nájemného. Chceme tím pomoci majitelům, kteří drží byt nejčastěji jako investici. Tím, že jim vyplatíme při podpisu smlouvy nájmy za tři měsíce, získají částku, za kterou mohou okamžitě provést například dílčí rekonstrukci vlastního bydlení,“ uvádí Hendrik Meyer, CEO Bezrealitky.

Služba „Bezrealitky Nájem“ reaguje na nové typy klientů, kteří začali na trh s přímým prodejem nebo pronájmem nemovitostí přicházet v posledních letech.

„Jen za poslední rok se svépomocí rozhodlo prodávat nebo pronajímat nemovitost o třetinu více majitelů. Rozhodli jsme se vyjít vstříc především těm, kteří k nám přicházejí, neboť nejsou spokojeni s výkonem realitních makléřů, ale zároveň nemají z časových důvodů možnost starat se o svou nemovitosti tak intenzivně, jak by potřebovala,“ uvádí Meyer. „Díky službě ‚Bezrealitky Nájem‘ můžeme majitelům poprvé garantovat, že o jejich dům nebo byt bude postaráno se stejnou péčí, jako kdyby to dělali sami. S plně otevřeným přístupem a za transparentních podmínek, které jsou pro Bezrealitky standardem.“

Comments

comments

Vyhledat