Novou ambasadorkou Reeboku je herečka Gal Gadot

foto Reebok
foto Reebok

Značka Reebok zahajuje spolupráci s celosvětově populární herečkou Gal Gadot, která je symbolem sebedůvěry, vzdorovité odvahy a vnitřní síly. Společně budou inspirovat ženy všech generací, aby vnímaly fitness jako nástroj, jehož prostřednictvím se stanou nejlepší verzí sebe samých – fyzicky, mentálně i sociálně.

Gadot v roce 2004 vyhrála soutěž Miss Israel a prosadila se jako modelka. Jako herečka zazářila například ve filmové sérii Rychle a zběsile. Díky spolupráci se značkou Reebok se nyní připojila do týmu umělkyň, které mají sílu měnit svět. Patří do něj třeba supermodelka Gigi Hadid, návrhářka Victoria Beckham či zpěvačka Ariana Grande. V Česku je ambasadorkou značky herečka Veronika Arichteva.

„Trénink byl vždycky významnou součástí mého života. Moje matka byla učitelkou tělocviku, takže jsem žila velmi aktivně už odmalička,“ říká Gadot. „Díky fitness jsem našla sílu, vytrvalost i sebedůvěru. Nedokázala bych si představit lepšího partnera, který by se ke mně na této cestě připojil, než je Reebok.“

„V Reeboku si myslíme, že lidský potenciál nemá hranice. Věříme ve spolupráci se ženami, které mají sílu inspirovat, nebojí se riskovat a jít za svým cílem, aby změnily svět k lepšímu,“ říká Todd Krinsky, generální manažer Performance Business Unit v Reeboku. „Galin houževnatý duch a přirozená vůdčí energie už dokázaly zaujmout a inspirovat miliony lidí, a to je teprve na začátku své cesty. Víme, že prostřednictvím fitness dokážeme měnit životy. A jsme moc rádi, že máme na své straně sílu, která nám pomůže toto sdělení předat dál.“

Na fotkách, které jsou dílem uznávaného lifestylového fotografa Colliera Schorra a které ztvárňují filozofii Be More Human, si můžete prohlédnout oblečení a obuv s odvážným černobílým vzorem. Vše je součástí kolekce Women’s Training: boty Speed HER TR, kalhoty Lux Tight, podprsenka Hero Strong Bra a perforované tílko Speedwick Tank. Vše je dostupné na Reebok.cz/GalGadot.

Pro více informací sledujte:
www.reebok.cz
Facebook.com/ReebokCzechRepublic
Instagram.com/REEBOK_CZ

Comments

comments

Vyhledat