Nový letní festival v Praze! Přijedou Bring me The Horizon i další hvězdy

 

Prague Summer Festival: Nové jméno na festivalové mapě

 

Ve dnech 1. – 14. června rozezní pražský A-park Ledárny Braník nový festival. Pod hlavičkou Prague Summer Festival se odehrají jednodenní koncerty českých i zahraničních hvězd pestrého žánrového rozptylu. Prvními ohlášenými jmény jsou britská metalcorová formace Bring Me The Horizon a američtí rockeři Foreigner.

 

„Prague Summer Festival přinese sérii koncertů pro všechny generace. Areál ledáren jsme si vyzkoušeli již na SUM 41 a nadchl nás, proto jsme se ho rozhodli dále oživovat i ve spolupráci s dalšími promotéry. Jména vystupujících budou postupně přibývat, čekají nás letní noci plné skvělé hudby,” říká ředitel Prague Summer Festivalu Michal Thomes.

 

Foreigner, hvězda, jejíž sláva začala roku 1976, přijíždí do České republiky vůbec poprvé. Na kontě má desítku multiplatinových alb, více než 80 milionů prodaných desek, hity na předních příčkách hitparád, celosvětově proslulé písně jako I Want To Know What Love Is, Juke Box Hero, Waiting For A Girl Like You a mnohé další. Kapela v posledních letech intenzivně koncertuje, vydala speciální edice svých nahrávek, vystupovala se symfonickým orchestrem napříč světem od Royal Albert Hall po Sydney Opera House. Muzika Foreigner zaznívá v seriálových hitech Stranger Things, Orange Is The New Black či populární hře Angry Birds. Aktuálním počinem je vydání alba The Greatest Hits Of Foreigner Live In Concert, jehož výtěžek Foreigner věnovali na charitativní účely. V pražském Braníku vystoupí 12. června.

 

Po roce se do České republiky 4. června 2020 vrátí Bring Me The Horizon, kombinující nejrůznější odvětví metalu s punkem, emo či numetalem. Ostrovní projekt má nepopiratelný tah na branku,  což ukázali i na festivalu Rock for People 2019. Kapela svou tvorbu neustále rozvíjí dalšími hudebními experimenty, pracuje se zvukovými plochami, mohutnými kytarovými stěnami, do hloubky se zařezávajícími texty a melodickými refrény. Výborné hodnocení si vysloužila deska Amo vydaná na počátku letošního roku.

 

Předprodej vstupenek na koncerty začne v síti GoOut v pondělí 2. prosince 2019, další koncerty budou postupně odhalovány v následujících týdnech.

 

Youtube:

Bring Me The Horizon www.youtube.com/watch?v=B9wvTuDC-H0

Foreigner www.youtube.com/watch?v=t6sYYkhW_OA

Prague Summer Festival

1.- 14. 6. 2020, A-park Ledárny Braník

Vstupenky:

BMTH https://goout.net/cs/koncerty/bring-me-the-horizon/cyicf/+cljvo/

Foreigner https://goout.net/cs/koncerty/foreigner/qyicf/+gljvo/

 

facebook.com/praguesummerfestival

praguesummerfestival.cz

 

Comments

comments

Vyhledat