Podzimní kolekce šperků WILHELMINA GARCIA vzešla ze vzpomínek

Foto: WILHELMINA GARCIA
Foto: WILHELMINA GARCIA
WILHELMINA GARCIA přichází s podzimní kolekcí šperků. 
Náušnice – 1.750,-
Náhrdelník černé srdce – 2.570,-
Náhrdelník – 4.750,-
Prsteny – 3.950,-
/provedení stříbro, pozlaceno 18k zlatem/
WILHELMINA GARCIA  je značka šperků inspirovaná Wonderlandem, říší zázraků..
 
Značka byla uvedena na trh v roce 2012 a za jejím vznikem stála touha vytvořit prostor pro tvořivost,magii, fantazii a sny, stranou od hektického každodenního života.. 
 
Za pseudonymem Wilhelmina Garcia se skrývá všestranná umělkyně a designérka Rocio Canals, která vytvořila magickou osobnost Wilhelminy, aby jejím hlasem vyprávěla příběhy skrze své šperky. Wonderland je pro ni čarovným místem, krajinou, ale i stavem mysli, v němž se ukazují zvláštní krásy a divy, kde má volnost navrhovat a vytvářet dokonalé věci. 
 
Rocio Canals pracovala jako umělecká ředitelka v prostředí luxusního zboží a módní reklamy v New Yorku a Paříži, ve městech překrásného chaosu, kde neměla nouzi o podněty a inspiraci pro vytvoření značky, jako je Wilhelmina Garcia, značky nadčasových a okouzlujících šperků, budících zájem po celém světě.
 
Šperky mají svou vlastní cestu. Některé kolekce jsou inspirovány zážitky z cestování, jiné z běžné zábavy v životě. Všechny vzešly z barvitých vzpomínek a byly pečlivě ručně vyrobeny ve studiu v srdci Barcelony, kde designérka pracuje s drahokamy a polodrahokamy dovezenými z celého světa. Velmi citlivě používá také eticky získané diamanty. 
 
Wilhelmina Garcia je víc než pouhým šperkem. Je poslem skrytých významů vycházejících z tvarů, materiálů i kamenů. Promlouvá přímo k vašemu srdci a k vaší fantazii, nabádá vás k hravosti a odvaze stát se tím, čím chcete být. Všechny kolekce jsou speciální a jedinečné, zároveň si však zachovávají upřímnost a lidskost. A vždy poskytnou vašim snům a imaginaci potřebný prostor pro vytvoření vlastního snového světa. 
 
Objevte více o této okouzlující značce šperků i o nadané designérce, oceňované prodejci i médii po celém světě. Neustálé hledání záblesku magie a fantastických příběhů, to je značka stylových moderních šperků Wilhelmina Garcia
————————
Radost Shop / Mint Shop / Butik Klára Nademlýnská

Comments

comments

Vyhledat