PUMA představuje nové “drzé“ tenisky Suede Mayu inspirované streetwearem

Puma
Puma

Globální sportovní značka PUMA transformovala svůj klasický jednoduchý design tenisek Suede na „drzé“ Suede Mayu, které provokativně akcentují prvky streetwear módy. Nový model staví na rostoucím trendu výrazné platformy a přehnaných proporcí pro odvážný a povýšený look, ale přitom zůstává lehký a pohodlný. 

Streetwear zanechal nesmazatelnou stopu i v haute couture módních mol a dal vzniknout nové éře neotřelého a drzého módního stylu. Na jeho vlnách se nese i nová teniska PUMA Suede Mayu se záměrně přehnanými proporcemi a robustní podrážkou. Díky kombinaci těchto „drzých“ prvků s jednoduchým klasickým designem získávají Suede Mayu cool streewear look, ale přitom neztrácejí na pohodlnosti, což z nich dělá ideální volbu pro každou příležitost. Suede Mayu jsou navrženy pro osobité ženy a dívky, které se nebojí v módě experimentovat a přitahovat pohledy okolí.

Suede Mayu budou pomyslnou třešničkou dokonalého streetwear outfitu! Vybírat můžete ze dvou barevných provedení – zářivé červené nebo modré – a další odstíny můžete očekávat v průběhu roku 2021. Suede Mayu budou k dispozici od 22. 4. 2021 u prodejců Footshop, Queens a na PUMA.com

Doporučená maloobchodní cena je 2.899 Kč.

Comments

comments

Vyhledat