Samsung představuje Smart klávesnici Trio 500: efektivita kdekoli a kdykoli

Samsung
Samsung

V mobilním světě jsme si zvykli pracovat a učit se, ať jsme kdekoli, třeba i na cestách. Co dělat, když k tomu člověk potřebuje pořádnou klávesnici, ale nechce si s sebou brát notebook? Řešením je tenká a lehká Samsung Smart klávesnice Trio 500, která se pohodlně vejde do tašky a můžete ji s sebou nosit klidně celý den. Najednou ji lze připojit k několika zařízením a uživatel má k dispozici šikovné klávesové zkratky, takže se může těšit na plnohodnotný multitasking a určitě stihne více práce za kratší dobu. Smart klávesnice Trio 500 je dostupná v České republice v černé a bílé barvě za doporučenou maloobchodní cenu 1 199 Kč. 

 

Bez problémů se připojíte k několika zařízením

Smart klávesnici Trio 500 lze snadno nastavit a bezpečně připojit k různým mobilním zařízením. Stačí ji zapnout a přidržet tlačítko Bluetooth. Na displeji zařízení se objeví oznámení, že se klávesnice chce připojit, a když připojení stiskem tlačítka odsouhlasíte, zbývá už jen na klávesnici zadat šestimístný kód, který se rovněž zobrazí na displeji. To je všechno.

 

Klávesnici lze přes Bluetooth připojit až ke třem různým zařízením současně a přepínat mezi nimi pouhým stiskem tlačítka, což výrazně usnadňuje multitasking všeho druhu. Představte si, že si na notebooku děláte poznámky a k tomu potřebujete rychle odpovědět na zprávu na telefonu. Stačí přepnout a můžete psát.

 

Jediným stiskem tlačítka spustíte oblíbené aplikace 

Na každém zařízení si můžete vybrat až tři aplikace, z nichž každou pak spustíte pouhým stiskem jednoho ze tří programovatelných tlačítek na klávesnici Trio 500. Na každém zařízení můžete nastavit jinou kombinaci tlačítek, a mít tak oblíbené aplikace vždy při ruce. To se hodí třeba v případě, že na tabletu často sledujete filmy a na telefonu zase procházíte sociální sítě.

 

S telefonem jako s počítačem 

Díky Smart klávesnici Trio 500 lze používat telefon či tablet Galaxy v režimu DeX, tedy na softwarové platformě, díky níž se mobilní zařízení v zásadě mění v plnohodnotný počítač. Stačí opět stisknout jediné tlačítko. Když potřebujete, aby byl telefon stejně výkonný jako notebook, můžete díky klávesnici Trio 500 a systému Samsung DeX psát poznámky, posílat e-maily a dělat další práci přímo v mobilním zařízení.

 

Ač je Samsung Smart klávesnice Trio 500 malá a tenká, velikostí kláves téměř odpovídá regulérním modelům, a přitom je mnohem skladnější. Od května je k dispozici v černé a bílé barevné verzi.

 

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými převratnými myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení, digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Samsung je podle žebříčku Interbrands z roku 2020 pátou nejhodnotnější značkou světa s hodnotou 62,3 miliardy dolarů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.

 

Comments

comments

Vyhledat