Selena Gomez a nové PUMA Cali Chase

foto PUMA
foto PUMA

Hvězda Selena Gomez, ambasadorka značky PUMA, je na vrcholu hudebního i zábavního průmyslu, a zároveň dobře ví, jak důležité je nepřestávat sledovat své sny a neustále posouvat své možnosti. Na všech dobrodružstvích je jí ideálním a pohodlným parťákem nová verze boty PUMA Cali, která vévodí street style módě i v další sezóně.

Vrchní kožená část nové boty PUMA Cali Chase je svým klasickým stylem věrná kalifornskému originálu z 80. let. Nyní však přichází v zářivé bílé, která je doplněna jasnou růžovou a sytou fuchsiovou. Nepřehlédnutelné kontrastní logo PUMA a vysoká podrážka v kombinaci s energickými barvami z tenisky tvoří perfektní doplnění všech vašich outfitů.

Pronásledujte své sny ve velkém stylu v nejnovějších botách PUMA Cali Chase, které budou dostupné v Queens, Espace retail a na PUMA.com od 1. října.

 

www.puma.com

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Za více než 70 let existence se PUMĚ povedlo vytvořit tradici výroby a designu rychlých výrobků pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, basketball, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami ovlivňuje a inspiruje nejen streetovou kulturu ale i celý módní svět. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf sitchd. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států a zaměstnává celosvětově více než 13 000 lidí. Své ústředí má v německém Herzogenaurachu. Více informací najdete na www.puma.com.

 

Comments

comments

Vyhledat