Společný vinyl All Mad Here a The Chancers podpoří Sedmičku

Veškerý zisk z prodeje desky All Mad Here ϟ The Chancers půjde na Klub 007 Strahov, kde se bude v pátek 29. dubna křtít. Jako host zarapuje slovenský Čavalenky, chystá se také historicky první Skaparáda v ženské režii.

 

Necelé dva měsíce po vydání debutových EP Red a Blue oznamují pražští All Mad Here první vinyl The Chancers ϟ All Mad Here. Ten vychází 29. dubna 2022 ve spolupráci fanzinu Reggae Recipe a labelu Rude Boy Paradise. Na malé desce se historie tuzemské ska a reggae scény potkává s budoucností.

 

Česko-britští The Chancers ukončili činnost v roce 2018 a jejich poslední sestava se z velké části prolnula do personálního obsazení All Mad Here. Zpěváky vystřídala zpěvačka, punkovou energii přehlušilo dunění basy, zvuk zastřela mlhovina ozvěn. Hypnotická přitažlivost a důraz na píseň zůstaly. 

 

Na jedné straně vyjdou novinky Cops with Guns a Number for Toots z EP Blue, které All Mad Here vydali teprve nedávno a jsou poslechu na serveru BandCamp, Spotify a dalších streamovacích službách.

 

Druhou stranu posmrtně opanovali The Chancers a na vinylu tak vůbec poprvé vyjdou skladby Fight Dem Back a 007 Ska Party. První jmenovaná píseň vznikla v reakci na rasismus rozpínající se ve stínu uprchlické krize v roce 2015, druhá je poctou strahovské Sedmičce a vyšla už v roce 2003 na albu Friendly Fire.

 

Všechny skladby budou na vinylu v dosud neslyšených singlových verzích a s novým masterem. Digitální verze nahrávek neexistuje a existovat nebude, majitelé tak budou mít v rukou unikátní zvukový záznam. Vinyl vychází v ručně číslovaném nákladu 500 kusů.  

 

Deska bude poprvé k dostání na koncertu, který se uskuteční 29. dubna ve strahovském klubu 007. Právě na jeho podporu poputuje veškerý výtěžek z prodeje vinylu. Kromě All Mad Here zde vystoupí slovenský rapper Čavalenky, který v Praze představí své debutové album Stoka rap. Následovat bude tradiční Skaparáda v netradičním girrrl power vydání. Za dýdžejským pultem bude vše v dívčí režii.

 

Red EP + Blue EP

https://allmadhere.bandcamp.com

 

Video Move My Hips

https://www.youtube.com/watch?v=wlODXFl3V-Y

 

Spotify

https://open.spotify.com/artist/3dwhZQxv17DojlW3Fx9iQK?si=9mL7y9f-QaCIGp1sZH4chw

 

Facebook
https://www.facebook.com/allmadheremusic

 

Instagram

https://www.instagram.com/allmadheremusic/

 

Kontakt:

itsoundsallmadhere@gmail.com

+420603959832

 

Comments

comments

Vyhledat