Tipy na dárky I.

Kartotéka s.r.o.
Kartotéka s.r.o.

Začínáme s pravidelnými tipy na Vánoce. Tady máte první várku.

 

Nuuna bloky

Nuuna jsou víc, než jen obyčejné bloky. Společnost Brandbook, která je vytvořila se věnuje výrobě knih a bloků na zakázku přes více než 20 let a mezi jejich klienty paří například Adidas nebo Zalando. Všechny své produkty vyrábí v Německu s důrazem na udržitelnost. Prémiový papír pochází z udržitelně obhospodařovaných lesů a má certifikát Cradle to Cradle Certified™, který zaručuje udržitelný proces výroby i vysokou jakost výrobků. Pro sítotisk používá Nuuna výhradně barvy získávané z rostlinných olejů. Zpracování bloků zaujme na první pohled, 360° potisk, zaoblené rohy, číslované stránky, velice drobný dot-grid, kožené omyvatelné desky, každý detail je dotažený do dokonalosti a každý blok je nápad sám o sobě.

Kartotéka s.r.o.

 

Niche parfémy

Vánoce jsou ideální příležitostí obdarovat své nejbližší luxusní kosmetikou. Exkluzivní niche parfémy, jedinečné potravinové doplňky a špičkové interiérové vůně renomovaných světových značek jsou tím, po čem nejen ženy touží, ale samy si je málokdy dopřejí. Mimořádně atraktivní tipy na vánoční dárky nabízí Myskino, známý concept store zaměřený na luxusní kosmetiku a niche parfémy. Veškerý sortiment lze zakoupit v e-shopu www.myskino.cz, nebo v butiku Myskino na Vinohradské tř. 24 na pražských Vinohradech.

Parfém Moonmilk Od Stora Skuggan EdP 30 Ml_www.myskino.cz

 

 

Lush mýdlo

Snow Fairy Mýdlo. Okouzlující cukrátková vůně kultovní vánoční klasiky můžea být nyní součástí vašeho každodenního mytí rukou. Obsahuje růžovou vodu, fair trade bio aloe vera pro pohádkou hebkost a dodá vašim očistným rituálům dotek kouzel. K dostání u Lush.

Lush

 

Kniha VÁNOČNÍ PRASÁTKO od J.K. Rowlingové

Napínavá pohádka plná kouzel od autorky Harryho Pottera. Kuba a jeho plyšové prasátko Pašík se od sebe nehnou ani na krok – to se ale změní jednoho Štědrého večera, kdy Kuba o Pašíka přijde. Je zoufalý a potřeboval by zázrak, aby svoji milovanou hračku našel. A protože jsou Vánoce, takový zázrak se skutečně stane. Vánoční prasátko, náhrada za nezvěstného Pašíka, zničehonic ožije a vymyslí odvážný plán: vydají se s chlapcem do kouzelné Země Ztracených a Pašíka najdou, ať se jim do cesty postaví cokoli. Albatros Media. 

Kredit: Albatros Media

 

 

Kompostér bez žížal

Kuchyňský bioodpad tvoří téměř polovinu komunálního odpadu, takže kompostování je rozhodně správná volba. Překážkou už nemusí být ani nedostatek prostoru či představa živých žížal. Elektrický kompostér The Food Cycler od značky Sage kompostuje zbytky ovoce, zeleniny, slupek i jader, chleba, masa, mléčných výrobků, rybích kostí i měkkýšů. Váš bioodpad zredukuje až o 80 %  a vytvoří  z něj ekologický substrát, vhodný jako hnojivo pro květiny. Jeho provoz je tichý, energeticky nenáročný a díky uhlíkovým filtrům téměř bez zápachu. www.sagecz.cz

Sage

 

 

Koloběžka

Chcete omezit používání auta, ale potrpíte si na pohodlí a bezpečnosti? Vyzkoušejte inteligentní koloběžku Sencor Scooter ONE 2020 s dojezdem až 25 km a maximální rychlostí 25 km/h, která je ideálním prostředkem k pohybu po rušném městě. Spolehlivě a bezpečně doveze dospělého i dítě do cíle, a nelekne se ani  většího stoupání. Pro lepší uživatelský komfort ji lze propojit aplikací se smartphonem, pomocí které jej možno koloběžku zabezpečit proti odcizení, sledovat celkovou či aktuální ujetou vzdálenost, stav baterie, odhadovaný dojezd a další užitečné informace. www.planeo.cz

Sencor

 

 

Lingua nostra – kurzy italštiny a italské knihy

Lingua nostra je netradiční jazykovka, která se specializuje na výuku italštiny. Kromě pravidelných kurzů (prezenčně na několika místech v Prazea v Turnově i online), individuálních a firemních kurzů organizuje různé eno-gastro akce a exkurze s italskou tematikou (kurzy pizzy a kávy, mozzarella, teritoriálně zaměřené kurzy italské kuchyně), divadelní představení, kulturní akce, víkendové výjezdy po Česku, “školy v přírodě” v Itálii, přednášky, on-line průvodce po italských městech a mnoho dalšího. Provozuje také e-shop s italskými knihami www.italskeknihy.cz, kde nabízí vlastní učebnice a beletrii v italštině, která je na českém trhu těžko dostupná. Vybere si opravdu každý dle úrovně znalosti italštiny. Na vše rádi vystaví vouchery ve vámi požadované hodnotě. Více na www.linguanostra.cz.

Lingua nostra

 

 

Kapsle výběrové kávy

Výběrová káva zabalená tak, abyste si ji mohli dopřát kdykoliv, a nejen, když máte čas hrát si s její přípravou. To jsou Kapsle od pražírny doubleshot, ve kterých jsou kávy, které znáte z jejich kaváren. Na výběr jsou tři druhy, všechny z obnovitelných zdrojů, kompostovatelné a káva z nich je jako z pákového kávovaru.

doubleshot

 

 

Kniha Milana Hanuše ŽIVÝ MÝTUS ROGER FEDERER

Nakladatelství PROSTOR a publicista Milan Hanuš připravili pro všechny fanoušky Rogera Federera knižní dárek v podobě originálně pojaté biografie s působivým fotografickým doprovodem.

Fotografie Rogera Federera na přední straně obálky Mathias Braschler a
Monika Fischer

 

 

Čistička vzduchu

Dyson Pure Hot+Cool Link vyčistí vzduch a udržuje v pokoji ideální teplotu. Čistička vzduchu spojená s ventilátorem s funkcí topení Dyson Pure Hot+Cool Link v sobě ukrývá tři funkce, takže díky ní budete mít po celý rok v útrobách svého bytu či domu zdravý vzduch s ideální teplotou! Pomocí oscilace a technologie Air MultiplierTM vyfukuje přístroj do celé místnosti dlouhý proud pročištěného vzduchu. V létě je vzduch díky výkonnému ventilátoru svěží – na rozdíl od klasických větráků ovšem nevíří prach a nečistoty, ale naopak je dokonale pohlcuje. Díky filtru druhé generace zachytává ultra jemné nečistoty včetně alergenů. V zimě potom termostat místnost zahřívá. Zakoupíte na: www.dyson.cz

Dyson

 

 

 

 

Comments

comments

Vyhledat