Tipy na víkend 13. – 15. března

Photo by freestocks on Unsplash
Photo by freestocks on Unsplash

 

 

Jak asi víte, kvůli šíření koronaviru se ruší hromada akcí…

 

 

Tak tu v naší pravidelné rubrice máme trošku jiné tipy, jak se o víkendu zabavit…

 

Ať už jste mezi nešťastníky, kteří jsou v karanténě, nebo vám běžný provoz znemožnilo něco jiného, máme pár rychlých tipů, jak se zabavit doma a třeba se něco naučit. Většina našich návrhů vyžaduje internet, ale leccos se dá stáhnout i pro případ, že vaše připojení není tip top. Podívejte se i na naše tipy, co dělat s dětmi.

 

Městská knihovna v Praze nabízí ohromnou zásobárnu e-knih. Jsou zdarma nejen k prohlížení online, ale i ke stažení v obvyklých formátech pro vaši čtečku nebo počítač – EPUB, PDF, PRC. Aktuálně jich je volně k dispozici kolem 1800.

 

Oceňované dokumenty ZEMĚ MEDU a PRO SAMU uvede od 12. do 19. března v omezené online distribuci portál DAFilms. Online premiéru má také historická romance PORTRÉT DÍVKY V PLAMENECH, kterou lze vidět na portálu Aerovod.

 

A co s dětmi?

 

Živé přenosy březnových přednášek, videa těch nejlepší uplynulých akcí a podcast. Návštěvníci mohou vstoupit do virtuálního CAMPu na www.campuj.online

 

Nouzové turné: End of Scream vystoupí v sobotu online

Stav nouze se významně dotkl také kulturní scény. Loketští End of Scream museli kvůli aktuální situaci pozastavit turné Finding the Sanctuary. Zrušené koncerty vynahradí fanouškům online koncertem tuto sobotu.

Kapela si pro sobotní večer připravila hodinu a půl dlouhý koncert, během nějž zazní skladby z debutového alba Violincore i z nově vydaného Sanctuary. Živé vysílání koncertu mohou diváci sledovat prostřednictvím facebookových stránek End of Scream a Západ.cz.

 

 

Comments

comments

Vyhledat