Umělec Michael Murphy představil ultratenké televizory Neo QLED

Dechberoucí představení od společnosti Samsung a umělce Michaela Murphyho odhalilo novou perspektivu vizuální zábavy s neuvěřitelně tenkými televizory Neo QLED.

Instalace Samsungu a Murphyho v londýnské Saatchi Gallery prezentuje ohromný potenciál technologie Neo QLED s využitím panoramatického záznamu vystoupení hudebního dua Gorgon City natočeného ve scénickém vizuálním stylu společností Cercle.

Saatchi Gallery, London, UK, 09 September 2021 – Pictured today, at London’s Saatchi Gallery, is Nathan Sheffield, Samsung’s Head of Visual Display at the immersive Experience New Perspectives installation created with eleven of Samsung’s state-of-the-art, super Neo QLED TV Infinity Screens. Audiences were transported through the immersive installation to an exclusive performance by electronic music duo, Gorgon City, from the stunning Skywalk Biokovo on Croatia’s Adriatic coast, filmed by experience producers, Cercle. The landmark performance features Gorgon City’s exclusive new track, ‘Skywalk,’ named after the iconic location, which played out across the installation’s super Neo QLED screens in stunning true-to-life picture.
Relive the exclusive performance at www.samsung.com/perspectives and find out more about the Neo QLED range at www.samsung.com.

Murphy představiliohromující spirálovitou instalaci vytvořenou pomocí jedenácti nejmodernějších televizorů Samsung s ultratenkým rámečkem a technologií Neo QLED. Diváci se prostřednictvím této instalace přenesli na exkluzivní vystoupení elektronického hudebního dua Gorgon City, uspořádaného na vyhlídkové platformě Skywalk Biokovo na chorvatském pobřeží Jaderského moře. Společnost Cercle, producent této zážitkové akce, natočila na tomto vystoupení zcela novou skladbu od Gorgon City nazvanou „Skywalk“ podle ikonického místa, které zazářilo na Neo QLED obrazovkách instalace v úžasně věrných barvách.

Tato nevšední akce vznikla v rámci závazku společnosti Samsung podporovat neustálé prolínání umění a technologií, tentokrát ve spojení s vizionářskou představou Michaela Murphyho. Na Murphyho spirálové instalaci, která se v potemnělé místnosti tyčila do výšky téměř čtyř metrů, byli diváci prostřednictvím nejmodernějších 8K obrazovek Neo QLED „teleportováni“ na exkluzivní vystoupení Gorgon City doprovázené záběry nádherné krajiny přírodního parku Biokovo na skalnatém pobřeží jižního Chorvatska. Vystoupení probíhalo na architektonicky pozoruhodném skleněném chodníku, což Murphymu umožnilo uplatnit za pomoci jedenácti bezrámečkových, antireflexních, synchronně pracujících obrazovek svůj talent pro percepční klam, kterým dokáže ošálit zrak diváků.

Michael Murphy uvedl: „Jsem na tuto instalaci velmi hrdý. Když si pomyslím, že je to poprvé, co jsem ve svém umění pracoval s pohyblivými obrazy, tak výzva integrovat je nejen na jednu, ale na jedenáct obrazovek byla opravdu náročná, ale myslím, že se to opravdu podařilo. Práci mi samozřejmě usnadnilo neuvěřitelné filmařské umění společnosti Cercle a kvalita dosud nejtenčích obrazovek Samsung Neo QLED.“

 

Comments

comments

Vyhledat