Venerologická poradna: urogenitální chlamýdie a kapavka

Photo by Becca Schultz on Unsplash
Photo by Becca Schultz on Unsplash

Venerolog MUDr. Procházka odpovídá na další dotazy našich čtenářů v naší anonymní venerologické poradně.

Otázka:

Dobrý den,chci se zeptat měl sem nechránění orální sex , provádění na mě,ejakulace nebyla do úst a necítím žádné poranění nebo otok ,jej částo chodím na WC .pod žaludem asi centimetr se mi udělali jakoby boule hodně malinkych boulích na sobě.. hed po ukončení sem si šel umejt penisu vařící vodu a i oak následně doma nevím co má dělat mám vážný strach.dekuj za odpověď.

 

Odpověď:

Vážený mladý pane,
no úplně dobrý nápad to nebyl, mít nechráněný pasivní orální sex s neznámou ženou. Ale uklidním Vás, stále to nemusí nic znamenat. To nucení na močení může být jen známkou podráždění zevního ústí močové trubice mechanicky při tom orálním sexu, které se při léčbě urologickým čajem 2xdenně či užíváním preparátu kanadských brusinek 3xdenně 10dní po 8 hodinách může samo ztratit. Ale pro jistotu si zajdětě na spádovou venerologickou ambulanci a nechtsi provést vyšetření na urogenitální chlamýdie a kapavku, ale až 14dní od rizika, taková je inkubační doba těchto chorob.

 

 

MUDr. Přemysl Procházka odpovídá na vaše dotazy průběžně. Pokud máte také otázku, zašlete ji na: protisedi@protisedi.cz – vždy s předmětem PORADNA VENEROLOGIE. 

Neuvádějte žádné osobní údaje(!), nejlepší je anonymní e-mail.

Comments

comments

Vyhledat