Vokna a fotky Michala Šeby v Art Bistro MÍSTO

foto: pořadatel akce
foto: pořadatel akce

Art Bistro MÍSTO naplňuje své jméno a představuje další spolupráci s umělcem. Od 31. října budou nový prostor na Letné, které se stává oblíbenou zastávkou na kávu, jídlo, dárky i zážitky, zdobit fotografie Michala Šeby. Netradiční výstava se jmenuje Vokna a její zahájení proběhne formou halloweenské party, na kterou můžete dorazit v kostýmu i „jen tak“. 

„Když se koukáte z okna, vidíte celek, ale zároveň se můžete zaměřit na detail. Oči to umí, fotka ne. Pokud k ní tedy tvůrce nepřistoupí jinak a nespojí více detailních fotek do jednoho celku. Pak můžete mít stejný pocit, jako když se do nebo z okna skutečně díváte,“ říká fotograf Michal Šeba ke svému originálnímu rukopisu, který ho dovedl například k autorské výstavě v Rudolfinu. Pro hosty Art Bistra MÍSTO připravil průřez tvorby zaznamenané na fotoaparát i na chytrý telefon a to včetně fotografií, které nikdo nikdy neviděl. Abyste si prohlédli opravdu všechny kousky z téhle speciální kolekce, musíte se vydat na detailní průzkum celého interiéru, i do zákoutí, kde byste tuhle speciální výzdobu nečekali. 

Vernisáž Vokna Michala Šeby proběhne ve čtvrtek 31. října, start je v 19.00. Pro tento večer bude kromě standardního menu k dostání speciální signature drink, ve kterém známého pražského fotografa určitě poznáte. A kdybyste chtěli doporučit témata ke konverzaci s umělcem, tak: Michal je také hudebník a autor multimediálního projektu Acuo, v současné době vyvíjí výjimečné elektro-kolo a podílí se na stavbě krematoria pro zvířátka. Na jeho večírku v halloweenském stylu zahraje DJ Robot. 

FB event zde.

Comments

comments

Vyhledat