VPN připojení pro Apple zařízení od Kaspersky: skrytí IP adresy a lokace může být bezpečné

VPN (virtuální privátní síť) se stala běžným nástrojem pro vzdálený přístup při práci z domova. S jejím rozšířením ale také rostou pokusy o její zneužití – bez ohledu na platformu. Kaspersky proto vyvinul bezpečnou službu pro VPN připojení i pro uživatele Apple zařízení, konkrétně nejnovější MacBook Air, 13 palcový MacBook Pro a Mac mini, modely vybavené výkonným čipem M1. 

Tato bezpečná a rychlá služba umožňuje nastavení vysoké úrovně soukromí, skrytí IP adresy a lokace. Uživatelé VPN od Kaspersky se můžou připojit k více než 2 000 serverům ve 35 zemích, mezi nimi třeba v USA, Německu a dalších. Prémiová verze Kaspersky VPN Secure Connection také nabízí „Kill Switch“, funkci, která automaticky zastaví veškerý přesun dat ve chvíli, kdy dojde k přerušení VPN spojení.

„Každý uživatel vzdáleného připojení potřebuje ochránit svá soukromá data a citlivé informace, i když zrovna používá veřejnou wi-fi síťi, nakupuje online nebo tráví čas na sociálních sítích. S ohledem na evoluci v nových technologiích jsme v Kaspersky, s pomocí Apple Silicon Developer Transition Kit (DTK), začali na službě zohledňující novou architekturu M1 pracovat bezprostředně po WWDC. Našim cílem bylo nabídnout tuto službu co nejdříve, v co nejlepší kvalitě, aby si zákazníci VPN Secure Connection mohli užít výkon a efektivitu M1 mezi prvními,“ říká Andrey Rubin, ředitel oddělení Mac Product Development v Kaspersky.

Toto řešení funguje na počítačích Mac s procesorem M1 i Intel. K dispozici je jak bezplatná, tak prémiová verze. Víc informací o novém řešení Kaspersky VPN Secure Connection najdete zde, kde také můžete stáhnout bezplatnou nebo zakoupit prémiovou verzi této služby.

Comments

comments

Vyhledat